تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه رشته علوم کامپیوتر رتبه 52
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
کارنامه رتبه 52 علوم کامپیوتر
آفاق جون تبریک میگم.
(01 خرداد 1390 05:52 ق.ظ)tj3938 نوشته شده توسط: [ -> ]آفاق جون تبریک میگم.
ممنون Smile
تبریک میگم من هم فقط مجاز شدم!
من نظریه فکر میکردم بالای 57% زده باشم نمیدونم چرا درصد نظریه‌ام زیر 50 شده !!

فکر کنم واسه یکی از سوالها کلید تغییر کرده.
منم تبریک می گم خیلی خوشحالم که قبول شدی به امید موفقیت های بیشتر
منم تبریک میگم امیدوارم بتونی جایی که دوست داری قبول بشی
آفاق جون تبریـــــــــــــــــــــــک .
منم تبریک میگم منم 75 شدم کمی خراب کردم
(01 خرداد 1390 11:57 ق.ظ)matu نوشته شده توسط: [ -> ]منم تبریک میگم منم 75 شدم کمی خراب کردم
بهتون تبریک میگم همین که میتونید شهر تهران بیاریم خیلی خوبه Smile
ممنون ولی به نظرتون من کجا قبول میشم؟
آفاق بهت تبریک میگم‌، به خاطر بیار اون نا امیدی که داشتی( مخصوصاً برای درس آنالیز) و با اون اراده که داشتی از پس مشکلات براومدی . این یه درس برای من و همه افرادی هست که رتبه شون خراب شده.
کتاب هایی که خوندی رو برامون بزار
(01 خرداد 1390 04:06 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب هایی که خوندی رو برامون بزار
سال دوم بود که شرکت میکردم پارسال یکم واسه مهندسی خونده بودم اما امسال دیگه فقط واسه علوم کامپیوتر . از تیر شروع کردم منابع رو جور کنم تابستون کتاب طراحی الگوریتم و گسسته مقسمی رو خوندم که خوندن و نخوندنش برای من فرقی نداشت !!!!! در کل این دو کتاب توصیه نمیشه !!!! و بقیه رو از مهر شروع کردم.فقط اشتباهی که کردم این بود که یکم عجولانه منابع رو خریدم یعنی یه سری از منابعی که خریدم رو اصلا نخوندم و یه سری منابع رو خیلی دیر خریدم مثل گسسته پوران.
گسسته‌: قلی زاده + پوران (ماه آخر) + یه جزوه که خیلی کامل نبود.
معماری‌: پوران + موریس مانو +( راهیان ارشد رو هم خریدم اما از کتابش خوشم نیومد و نخوندم) + 4 جلسه ویس معماری مهندس یوسفی
ساختمان داده‌: پارسه + مقسمی (تست) + یک جزوه برای ساختمان و الگوریتم که بد نبود .
در کل برای این درس خیلی آماده بودم اما کنکوره دیگه !! بی دقتی و ...
نظریه زبانها‌: اوایل کتاب پیتر لینز + کتاب مهندس جبل عاملی + جزوه آخرین قدم پارسه + کتاب دکتر میبدی پارسه
این درسم بیشتر انتظار داشتم بزنم اما نشد واسه مهندسی هر 5 سوال نظریه رو جواب دادم.
آنالیز عددی‌: به خاطر نیاز به حفظ فرمول علاقه ای به این درس نداشتم اوایل کمی از روی کتاب پیام نور بابلیان خوندم ولی رهاش کردم و ماه آخر یکمی از روی کتاب راهیان ارشد (مهندسی کامپیوتر) و مدرسان شریف خوندم.
زبان‌: کتاب 504 و 6 جلسه ویس زبان تخصصی پارسه دکتر مظفری
آمار‌: جزوه دکتر بیدرام که واقعا عالی بود . کتاب آمار پارسه رو هم فصلهای اولشو خوندم
ریاضی 1و2‌: کمی کتاب نیکوکار رو خوندم ولی بیخیال این درس شدم چون تمرین نکرده بودم!
-------
به نظر من بهتر بود کتاب ساختمان داده و طراحی الگوریتم پوران رو هم میخریدم!

خیلی دوست داشتم جزوه هایی که واسه آمار،ساختمان داده و طراحی الگوریتم دارم رو در اختیار دوستان بگذارم اما نمیدونم چه جوری؟!
آفاق جون تبریک می گم.
ان شا ا... همیشه موفق باشی.
یه وقت ما رو فراموش نکنیBig Grin
مشتاق راهنمایی های بی نظیرت هستیم
آفاق خانم تبریک میگم.
ایشالا همیشه موفق باشین.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع