تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود جزوه درس پایگاه داده پیشرفته علوم و تحقیقات تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود
جزوه درسی پایگاه داده پیشفرفته دکتر محسن زاده (زبان اصلی)، دانشگاه علوم و تحقیقات تهران
جزوه دست نویس فارسی در ارسال ۴ همین پست و یا منبع اصلی در لینک زیر که فصل های ۱ تا ۴ و فصل ۶ آن مربوط به درس پایگاه داده پیشرفته هستش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همچنین فایل های زیر در ادامه تدریس پایگاه داده پیشرفته و بعد از اتمام فصل های ۱ تا ۴

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اول ممنون بابت جزوه ها.
دوم خیلی لطف میکنی اگر همون جزوه فارسی رو هم بزاری.

ممنون
(12 آبان 1392 09:08 ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط: [ -> ]اول ممنون بابت جزوه ها.
دوم خیلی لطف میکنی اگر همون جزوه فارسی رو هم بزاری.

ممنون

خواهش می کنم. حتمن قرار میدم. اگه خدا بخواد جزوات سید جوادی و امیر مسعود رحمانی رو هم آپلود می کنم و تو سایت قرار میدم.
جزوه دست نویس پایگاه داده پیشرفته محسن زاده

سلام به همه دوستان عزیز

چندین بار سعی کردم جزوات درس مهندسی نرم افزار و پایگاه داده را دانلود کنم اما متاسفانه موفق نشدم ( لینک دانلود مشکل داره). لطفا راهنمایی کنید چطوری میتونم جزوهها را بردارم.
(16 آبان 1392 11:29 ب.ظ)amku نوشته شده توسط: [ -> ]جزوه دست نویس پایگاه داده پیشرفته محسن زاده

سلام
ممنون واسه زحمتی ک کشیدین
اگه میشه لطف کنین ویسهای کلاس رو هم بزارید چون خیلی از جاهای جزوه نامفهمومه واسه کسی ک سر کلاس نبوده
خیلی خیلی لطف میکنید این ب درد خیلی از بجه ها میخوره
حتی واسه کنکور
(16 آبان 1392 11:29 ب.ظ)amku نوشته شده توسط: [ -> ]جزوه دست نویس پایگاه داده پیشرفته محسن زاده

سلام
لطفا ویسهای مربوط ب چزوه رو هم بزارید
ممنون

سلام لطفا و ی س های جزوه رو هم بزارید
اگر امکان هست ویس های مربوط ب جزوه رو هم بزارید واسه اینکه اینکه کسی ک سر کلاس نبوده خیلی از جاهای این جزوه رو نمیفهه
سلام و خسته نباشد...واقعا چه کار خوبی میکنی جزوه ها رو به اشتراک میذارید
گه امکان باشه ویس کلاسهارو هم بذارید. ممنون
لینک مرجع