تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه رشته علوم کامپیوتر رتبه 75
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام کمی خراب کردم به نظرتون روزانه تهران میارم؟
زبان: سفید
پایه:43.81
گسسته:57.78
ساختمان:11.11
سیستم: 17.78
نظریه:35.56
عددی:60
س. انشالله قبول میشین.
(01 خرداد 1390 05:47 ب.ظ)parimehraban نوشته شده توسط: [ -> ]حتما قبول میشی میشه لطف کنید منابعی که خوندید را برای ماها که داریم گریه می کنیم و رتبه هامون 3 رقمی شده بگیدمخصوصا ریاضی عمومی 1و 2 و گسسته
خیلی تبریک میگم

سلام راستش من انتظار رتبه خیلی بهتری داشتم اما چه کنیم از دست کنکور
منابع
به نظر من برای گسسته کتاب پوران پژوهش(هادی یوسفی) اگه درست بخونید کافیه
و برای ریاضی کتاب ریاضی عمومی راهیان ارشد برای رشته ریاضی (الیاس هنگامیان اصل)و پوران پژوهش(حاجی جمشیدی)البته من مباحث ریاضی 1 و از پوران خوندم و ریاضی 2 و از راهیان(پوران زیاد جلد 2 جالب نبود)
عددی:انالیز عددی 1و2دکتر مجید امیر فخریان البته عددی 1 پیام نورم در کنارش بخون(بابلیان)من کتاب انالیز عددی علوم کامپیوتر از داود منصوریم خوندم اما غلط زیاد داره ولی منبع بهتری من ندیدم اما اگه وقت دارید حتما یک کتاب جبر خطی عددی بخونید خیلی کمک میکنه(البته من خودم نخوندم)
ساختمان داده هم که من خودم افتضاح زدم ولی یک منبع خوب هست که بازم من خودم نخوندم الگوریتم‌ها کورمن و لیزرسون و...ترجمه مهندس دهقان طرزه+ساختمان داده هورویتز
من ساختمان و معماری و زبان و نظریه رو درست نخوندم منابع اونا رو از کس دیگه کمک بگیرید
پشت کار مهم ترین چیزه موفق باشید
البته امار و فراموش کردم:امار پارسه (محسن طورانی)برای رشته های مکاترونیک و برق و علوم کامپیوتر
فقط یادتون باشه منابع رو از همه بپرسید تحقیق کنید بهترینو بخرید که الکی وقت نذارید یه کتاب به درد نخورو بخونید
تبریک matu جان
تبریک
تبریک
مبانی من کلا نخوندم ولی 7 درست زدم اصولا میشه نخونده جواب داد اکه قدرت تحلیل داشته باشید
ولی فک کنم تنها منبعش زبان سی جعفر نژاده
ریاضی من کلا قویم تو کنکور خراب کردم ولی 10 درست زدم امار این کتابه عالیه ولی من دوره نکرده بودم 3 تا امار زدم اکه دوره میکردم شاید همه سوالا برام اشنا بود البته این امار که بالا معرفی کردم مال پارسه است
ریاضی 1جمشیدی عالیه ولی 2 رو از رو راهیان فک کنم بهتر باشه
مهمترین چیز در کنکور غلط نزدنه من کلا 10 غلط داشتم که 3 تاشم واقعا بی دقتی کردم مثلا عددی من فقط 9 درست زدم گسسته 10 تا زدم 1 غلط
فقط در مورد ریاضی بگم با دقت بخونید و سر سری عبور نکنید
تبریک میگم.
میشه نمره کلتونم بگین؟
تبریک
(02 خرداد 1390 10:22 ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم.
میشه نمره کلتونم بگین؟

ممنون نمره کلم 6273
تبریک!
مبارک باشه.
منم تبریک میگم. ما رو فراموش نکن. موفق باشی.
لینک مرجع