تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا خواندن مقسمی برای کنکور کافیه ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
برای کنکور آیا خوندن مقمسی کافیه یا باید پرات را خوند ؟
کلا خواندن مفسمی ا

شتباه ست
من ماله مصاحبه رو خوندم خیلی ها گقتن مقسمی خوندن پس چی بخونم پوران که چرت و پرت از نظر من گفته مثلا فصل هایی که تو کنکور نمیاد را اومده گفته
بنظرتون چی بخونم
بنده فقط مقسمی رو خوندم و ازش راضی بودم ، نمیشه گفت کافیه ( فکر نمی کنم حتی خوندن پرات هم کافی باشه) ولی خب نسبت به حجمی که داره خیلی از مباحث مهم رو پوشش داده.

در ضمن من خیلی از درسهای دیگرو هم مقسمی خوندم و از همشون راضی بود، ولی خب منبع خیلی مهم نیست مهم اینه که چیزی که میخونی رو خوب بخونی. نباید خیلی زود در مورد یه منبع قضاوت کرد.
برای درک درس کتاب های خوبی داده کامپایلرش خوب بود من خوندم البته فقط در حد یادگیری! ساختمان داده ام خوب بود ولی همه ی مطالب رو کامل پوشش نمیداد اینو وقتی کتاب پارسه رو خوندم بعدش متوجه شدم ولی میگم جاهایی که تو فهم درس مشکل داری شیرین و روان توضیح داده ولی بقول دوستمون هیچ کتابی کافی نیست!
(16 آبان 1392 02:47 ق.ظ)Nasi Be نوشته شده توسط: [ -> ]برای درک درس کتاب های خوبی داده کامپایلرش خوب بود من خوندم البته فقط در حد یادگیری! ساختمان داده ام خوب بود ولی همه ی مطالب رو کامل پوشش نمیداد اینو وقتی کتاب پارسه رو خوندم بعدش متوجه شدم ولی میگم جاهایی که تو فهم درس مشکل داری شیرین و روان توضیح داده ولی بقول دوستمون هیچ کتابی کافی نیست!

من هم ساختمان داده مقسمی خوندم خوب توضیح میده بعدش پارسه خوندم درکم بالاتر رفت و وقتی تستهای بیشتری از پوران زدم فهمیدم سطح کتاب پوران بالاتر بوده مباحثی تو کتاب پوران بود که توی پارسه نبود یا کم توضیح داده بود اما توی آزمونها ازش استفاده کرده یعنی کتاب پارسه همه رو پوشش نمیده!

خوندن این کتابهای مقسمی برای کنکور نه کافی نیست اما شما وقتی کتاب سطح بالاتری رو می خونید مثه پوران یا پارسه ممکنه بعضی قسمتها رو متوجه نشید و با مراجعه به مقسمی یکم دستت بیاد موضوع چی بوده که اینم بستگی به سطح معلومات خودت داره اگه احساس می کنی در سطح صفر نیستی بعضی از کتاباشو نخونی بهتره بستگی به درسش داره
پایگاه داده مقسمی خوبه و کافیه!
واسه جواب دادن همه تستا کافی نیست ب نظرم ولی اون مباحثیو ک گفته خوب توضیح داده واسه دوتا تست میشه روش حساب کرد
(19 مهر 1393 01:21 ب.ظ)Nasi Be
Nasi Be pid=
نوشته شده توسط: <a href="/forum/post-308129.html#pid308129">[ -> نوشته شده توسط:
'224520' dateline='1383776231']

برای درک درس کتاب های خوبی داده کامپایلرش خوب بود من خوندم البته فقط در حد یادگیری! ساختمان داده ام خوب بود ولی همه ی مطالب رو کامل پوشش نمیداد اینو وقتی کتاب پارسه رو خوندم بعدش متوجه شدم ولی میگم جاهایی که تو فهم درس مشکل داری شیرین و روان توضیح داده ولی بقول دوستمون هیچ کتابی کافی نیست!

من هم ساختمان داده مقسمی خوندم خوب توضیح میده بعدش پارسه خوندم درکم بالاتر رفت و وقتی تستهای بیشتری از پوران زدم فهمیدم سطح کتاب پوران بالاتر بوده مباحثی تو کتاب پوران بود که توی پارسه نبود یا کم توضیح داده بود اما توی آزمونها ازش استفاده کرده یعنی کتاب پارسه همه رو پوشش نمیده!

خوندن این کتابهای مقسمی برای کنکور نه کافی نیست اما شما وقتی کتاب سطح بالاتری رو می خونید مثه پوران یا پارسه ممکنه بعضی قسمتها رو متوجه نشید و با مراجعه به مقسمی یکم دستت بیاد موضوع چی بوده که اینم بستگی به سطح معلومات خودت داره اگه احساس می کنی در سطح صفر نیستی بعضی از کتاباشو نخونی بهتره بستگی به درسش داره
ببخشید برای اونایی که صفر هستن چی؟این کتاب خوبی هس؟
کلا کتب مهندس مقسمی میتونن مفید باشن در بعضی از دروس
به عنوان مثال برای مقطع کنکور کاردانی به کارشناسی کتب مقسمی بجز سیستم عاملش میتونه تضمین کننده ی قبولی شما در این کنکور باشه
ولی ارشد شرایط متفاوته
چون بحث ، بحث مدرسان شریف و پوران و راهیان ارشد و... میاد وسط
و هر کدوم برای خودشون ادعایی دارند
در واقع برای کنکور ارشد به نظرم دو درس رو میتونیم از روی مقسمی بخونیم 1- پایگاه داده 2- زبان های برنامه نویسی
موفق و پیروز باشید
لینک مرجع