تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال درباره ی پیشنیازهای هوش از دوستان شریفی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
من تو دوره لیسانس (علوم کامپیوتر) دروس ریاضی مهندسی، مدار الکتریکی و معادلات رو پاس نکردم. می خواستم بدونم در صورت قبولی هوش شریف، پیش نیاز می خورم؟
اگه نمی خورم، ممکنه این جهالتم کارمو سخت کنه؟
کدوم درس حیاتی تره؟
من می دونم سیگنال رو پیش می خوری!
(03 خرداد 1390 01:45 ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط: [ -> ]من می دونم سیگنال رو پیش می خوری!

سیگنال خودش پیشنیاز نداره؟!!!
منظورم واحد دانشگاهی نیست ... کلن می گم.
چون من حتی فیزیک 2 هم درست و حسابی پاس نکردم ... چه برسه به درسای سخت افزاری ... یه حسی بهم میگه سیگنال قراره برام داستان بشه!
هوش زیاد ربطی به سخت افزار و سیگنال اینا نداره که !
ولی احتمالا خود هوش مصنوعی و مدارالکتریکی 1و2 رو پیش میخورید .
اگه طراحی الگوریتم و ساختمان داده رو هم پاس نکرده باشید بهتون پیش نیاز میدن . بقیه درسا زیاد مهم نیستن واسه ارشد .
می گم بچه‌ها از وقتی می ریم این دانشگاه چه قدر وقت داریم موضوع تز رو مشخص کنیم؟
باید از قیل کار کرده باشیم؟(موضوع تز رو می گم)
با چه زبان های برنامه نویسی کار می کنیم؟
ممنون.
والا سیگنال 100% پیش میخورید اصلا سخت نیست و بسیار جالبه کافیه یکم matlab بلد باشید.
توی دانشگاه ما پیشنیاز سیگنال ریاضی مهندسی بود!مدار1و2 را هم که امیدوارم پیش نخوریدSmile اما واقعا تبریک میگم شما بدون پاس کردن رتبه‌ی عالی بدست آوردید.تبریکSmile
(03 شهریور 1390 08:39 ب.ظ)z_m نوشته شده توسط: [ -> ]می گم بچه‌ها از وقتی می ریم این دانشگاه چه قدر وقت داریم موضوع تز رو مشخص کنیم؟
باید از قیل کار کرده باشیم؟(موضوع تز رو می گم)
با چه زبان های برنامه نویسی کار می کنیم؟
ممنون.

معمولا 2 ترم مهلت داده میشه تا از اساتید و فیلد کاری اونها تا حدودی شناخت پیدا کنید تا با آشنایی به موضوع تز و استاد راهنمای مناسب‌، اون رو انتخاب کنید.
(03 شهریور 1390 10:59 ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط: [ -> ]والا سیگنال ۱۰۰% پیش میخورید اصلا سخت نیست و بسیار جالبه کافیه یکم matlab بلد باشید.
توی دانشگاه ما پیشنیاز سیگنال ریاضی مهندسی بود!مدار۱و۲ را هم که امیدوارم پیش نخوریدSmile اما واقعا تبریک میگم شما بدون پاس کردن رتبه‌ی عالی بدست آوردید.تبریکSmile
مگه سیگنال پیش نیارش دونستن فوریه نیست؟Huh
دوست عزیز اینقدر نگران نباش
شما با رتبه ای که آوردید میرید شریف و اونجام دکتر تنهایی از خجالتتون در میان
دوستان ممنون از جواباتون.
آخه یکی از دوستام می گفت چون دانشگاه آزادی هستم باید حتما از قبل رو موضوع تز کار انجام داده باشم تا بتونم استادا رو قانع کنم که بتونم باهاشون کار کنم.
در صورتی که من حتی نمی دونم می خام رو چی کار کنم.
این دانشگاه آزاد هم شده واسه دردسر.
یک بار نشد تو عمرمون مورد مقایسه و قضاوت قرار نگیریم.همش داریم مقایسه می شیم.
لینک مرجع