تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه 203نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
دوستان میتونید در انتخاب رشته به من کمک کنید؟؟
به نظرتون با این رتبه کجا میتونم قبول بشم؟؟
روزانه اصفهان نرم
ترتیبی که میزنی چیه؟
(04 خرداد 1390 02:48 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

تبریک می گم رفیق
ان شاالله که تهران قبول میشی، درصدات عالیه

به اختلاف درصدای منو خودت نگاه کن:

زبان:14
ریاضی:سفید
مشترک:45
هوش:12
نرم:22

ولی رتبه های من خیلی با تو فرق داره یعنی زمین تا آسمون فرق داره Sad:

نرم:435
هوش:527

انصافا کلاتو قاضی کنن بعد بگو واقعا انصافه.
الان من حق دارم سکته بزنم یا نه ؟؟؟؟

بخدا منظورم حسادت یا چیزه دیگه نیست‌ها‌، خیلی خوشحالم که شما جای خوبی قوبل می شید‌، ولی قبول دارید در حق من ظلمه‌! خیلی اختلاف است.
خدا یا ..............
(05 خرداد 1390 01:06 ق.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 خرداد 1390 02:48 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

تبریک می گم رفیق
ان شاالله که تهران قبول میشی، درصدات عالیه

به اختلاف درصدای منو خودت نگاه کن:

زبان:14
ریاضی:سفید
مشترک:45
هوش:12
نرم:22

ولی رتبه های من خیلی با تو فرق داره یعنی زمین تا آسمون فرق داره Sad:

نرم:435
هوش:527

انصافا کلاتو قاضی کنن بعد بگو واقعا انصافه.
الان من حق دارم سکته بزنم یا نه ؟؟؟؟

بخدا منظورم حسادت یا چیزه دیگه نیست‌ها‌، خیلی خوشحالم که شما جای خوبی قوبل می شید‌، ولی قبول دارید در حق من ظلمه‌! خیلی اختلاف است.
خدا یا ..............

ممنون از نظرت.
اصلا نگران نباش من که پیام نور درس خواندم و تونستم تو هم اگه سال بعد تلاشتو بیشتر کنی حتما زیر 100 را میاریSmile
راستی بنظرتون شبانه اصفهان را به روزانه شیراز و مشهد اولویت بدم یا نه؟؟Undecided
(04 خرداد 1390 04:29 ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط: [ -> ]روزانه اصفهان نرم
ترتیبی که میزنی چیه؟

سلام
منم بهت تبریک میگمSmile رتبت خیلی خوبه.
من فعلا دارم بررسی میکنم فقط داخل شبانه زدن اصفهان نسبت به روزانه شیراز و مشهد موندم؟!
اگه میتونی منو راهنمایی کنی خیلی ممنون میشم!Heart
راستی شما شبانه دانشگاه های تهران را به روزانه اصفهان ترجیه میدید؟!
دوستان کسی نیستش منو راهنمایی کنه در ترتیب انتخاب دانشگاه؟؟
کسی نمیدونه من با 203 در نرم دقیقا کجا میارم؟؟
(06 خرداد 1390 12:48 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی نیستش منو راهنمایی کنه در ترتیب انتخاب دانشگاه؟؟

درباره رتبه دانشگاه‌ها در نرم افزار توی سایت خیلی بحث شد سال قبل یه جستجویی بکنید پیدا میکنید.
و با این رتبه من فکر می کنم دانشگاه های شهرستان غیر از صنعتی اصفهان بقیه رو روزانه بیارید.
موفق باشید.
(06 خرداد 1390 01:42 ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 خرداد 1390 12:48 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی نیستش منو راهنمایی کنه در ترتیب انتخاب دانشگاه؟؟

درباره رتبه دانشگاه‌ها در نرم افزار توی سایت خیلی بحث شد سال قبل یه جستجویی بکنید پیدا میکنید.
و با این رتبه من فکر می کنم دانشگاه های شهرستان غیر از صنعتی اصفهان بقیه رو روزانه بیارید.
موفق باشید.

ممنون از نظرت ولی میخوام بدونم شبانه تهران میتونم بیارم و احتمال قبولیم در روزانه شهرستانها تقریبا 99% هستش حتی صنعتی اصفهان.
(06 خرداد 1390 01:54 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]

موفق باشید.

ممنون از نظرت ولی میخوام بدونم شبانه تهران میتونم بیارم و احتمال قبولیم در روزانه شهرستانها تقریبا 99% هستش حتی صنعتی اصفهان.

والا من هرچی توی ذهنم جستجو کردم کسی رو یاد ندارم با حدود رتبه شما شبانه تهران رو آورده باشه ولی احتمالش هست چون امسال مثلا علم و صنعت 18 تا فقط مرد تو روزانه میگیره در کل بستگی به شانستون داره.
در ضمن یکی از دوستان لیست قبولی های سال قبل رو از موسسه پارسه گذاشته بود با رتبه و محل قبولی اون رو هم یه نگاهی بندازید.
(06 خرداد 1390 03:20 ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 خرداد 1390 01:54 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]

موفق باشید.

والا من هرچی توی ذهنم جستجو کردم کسی رو یاد ندارم با حدود رتبه شما شبانه تهران رو آورده باشه ولی احتمالش هست چون امسال مثلا علم و صنعت 18 تا فقط مرد تو روزانه میگیره در کل بستگی به شانستون داره.
در ضمن یکی از دوستان لیست قبولی های سال قبل رو از موسسه پارسه گذاشته بود با رتبه و محل قبولی اون رو هم یه نگاهی بندازید.

میشه آدرس این جایی که لیستها هستش را بگذارید؟؟
سلام دوستان
امیدوارم که انتخاب رشته خوبی داشتید
کسی میتونه بگه آیا امکان تغییر انتخاب رشته هستش یا نه؟
(10 خرداد 1390 09:43 ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
امیدوارم که انتخاب رشته خوبی داشتید
کسی میتونه بگه آیا امکان تغییر انتخاب رشته هستش یا نه؟

سلام
سایت سنجش رو ببین. تا یازدهم برای ویرایش وقت داریم
سلام دوستان، انتخاب رشته‌ام به شکل زیر هستش:
1-شریف:روزانه
2-تهران:روزانه
3-امیرکبیر:روزانه
4-علم و صنعت:روزانه
5-شهید بهشتی:روزانه
6-تربیت مدرس:روزانه
7-اصفهان:روزانه
8-صنعتی اصفهان:روزانه
9-شیراز:روزانه
10-فردوسی مشهد:روزانه
11-12-13:شبانه های تهران
بنظرتون احتمال داره که روزانه های تهران را قبول بشم?D:
من حدس می زنم روزانه علم و صنعت رو بیاری . چون خیلی از رتبه های خوب که دخترها هستند نمی تونند این کد رو انتخاب کنند . اگه همپوشانی خیلی تاثیر نداشته باشه رتبه های علم و صنعت به بالای 200 هم می رسه . ولی اول باید بهشتی رو می زدی بعد علم و صنعت
(16 خرداد 1390 11:43 ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]
من حدس می زنم روزانه علم و صنعت رو بیاری . چون خیلی از رتبه های خوب که دخترها هستند نمی تونند این کد رو انتخاب کنند . اگه همپوشانی خیلی تاثیر نداشته باشه رتبه های علم و صنعت به بالای 200 هم می رسه . ولی اول باید بهشتی رو می زدی بعد علم و صنعت

ممنون از نظری که دادی:).منظورتون اینه که بهشتی در نرم افزار از علم وصنعت قویتر هستش؟؟:huh:شما اطلاعی درباره همپوشانی های امسال نداری؟:huh:
من از این حتی میترسم که بخاطره همپوشانی اصفهان را هم رد کنه:(
(16 خرداد 1390 01:41 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]منظورتون اینه که بهشتی در نرم افزار از علم وصنعت قویتر هستش؟؟

بله. فکر کنم اینطور باشه . می تونید به این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دکتر تنهایی یه نگاه بندازید. دوتا پست بعدش هم جواب سوال شما داده شده.

(16 خرداد 1390 01:41 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]شما اطلاعی درباره همپوشانی های امسال نداری؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
زیاد در موردش بحث شده .

(16 خرداد 1390 01:41 ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]من از این حتی میترسم که بخاطره همپوشانی اصفهان را هم رد کنهSad

نه من بعید می دونم .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع