تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست جزوه ی استاد رهنمون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
کسی یه جزوه ی خوب از هوش نداره؟
اگر هم استاد رهنمون خوبه جزوشو بی زحمت بدید.
با تشکر
استاد رهنمون جزوه نداشت یه کتاب بود نوشته بودن شایدم جزوه بود برای موسسه پرسپولیس
(21 آذر 1392 02:07 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]استاد رهنمون جزوه نداشت یه کتاب بود نوشته بودن شایدم جزوه بود برای موسسه پرسپولیس

ببخشید شما کتابش یا آدرسی که بتونم کتابو گیر بیارم ندارید؟
من دست دوستم پارسال دیدم ولی اون موقعه یادمه میگفت قدیمیه نمیدونم جدید داره یا نه ولی یادمه روش نوشته بود پرسپولیس فیلمش هست فیلمش گیر میاد
من دست دوستم پارسال دیدم ولی اون موقعه یادمه میگفت قدیمیه نمیدونم جدید داره یا نه ولی یادمه روش نوشته بود پرسپولیس فیلمش هست فیلمش گیر میاد
(24 آذر 1392 10:07 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]من دست دوستم پارسال دیدم ولی اون موقعه یادمه میگفت قدیمیه نمیدونم جدید داره یا نه ولی یادمه روش نوشته بود پرسپولیس فیلمش هست فیلمش گیر میاد

ببخشید از کجا می تونم گیر بیارمش؟
(29 آذر 1392 08:26 ب.ظ)meysam4143 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 آذر 1392 10:07 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]من دست دوستم پارسال دیدم ولی اون موقعه یادمه میگفت قدیمیه نمیدونم جدید داره یا نه ولی یادمه روش نوشته بود پرسپولیس فیلمش هست فیلمش گیر میاد

ببخشید از کجا می تونم گیر بیارمش؟

نمیدونم ولی ترجمه کتاب راسل ش فک کنم تو بازار باشه شایدم جلدش تموم شده باشه راستی چاپ قدیم پارسه رو هم فک کنم ایشون نوشتن چاپ قبل 92 البته فکر کنم
لینک مرجع