تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه رشته مهندسي كامپيوتر رتبه 18 نرم افزار، 15 هوش مصنوعی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
رشته امتحانی‌: مهندسی کامپیوتر

رتبه گرایش نرم افزار‌: 18
رتبه گرایش هوش مصنوعی‌: 15
رتبه گرایش سخت افزار‌: 79

درصد درس زبان: 21/11
درصد دروس ریاضی: 40/00
درصد دروس مشترک: 51/85
درصد دروس تخصصی نرم افزار: 40/00
درصد دروس تخصصی معماری: 1/74-
درصد دروس تخصصی هوش مصنوعی: 43/86

معدل موثر: 14/45
چرا وضعیت انتخاب رشته داوطلب رو زده مجاز نیستید ؟!
فکر کنم درسشون تموم نشده!
(05 خرداد 1390 08:02 ق.ظ)nina نوشته شده توسط: [ -> ]چرا وضعیت انتخاب رشته داوطلب رو زده مجاز نیستید ؟!

سلام دوستان
واقعا عجیبه!!!!!Undecided
چرا زده غیره مجاز؟؟؟؟
میتونید جواب بدی؟؟؟؟!!!!!!!
تبریک میگم، درصداتون عالیه!
(05 خرداد 1390 02:08 ق.ظ)poopi نوشته شده توسط: [ -> ]رشته امتحانی‌: مهندسی کامپیوتر

شما نرم میرین یا هوش؟
(05 خرداد 1390 10:10 ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 خرداد 1390 02:08 ق.ظ)poopi نوشته شده توسط: [ -> ]رشته امتحانی‌: مهندسی کامپیوتر

شما نرم میرین یا هوش؟

ظاهرا ایشون مجاز نشدن!
دلیلش رو خودشون باید بیان بگن.
من هنوز درسم تموم نشده و زمان پر کردن دفترچه اون قسمت -منحصرا شرکت در المپیاد- رو تیک زدم. به همین خاطر حق انتخاب رشته ندارم.

(05 خرداد 1390 10:10 ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]شما نرم میرین یا هوش؟

نمی تونم انتخاب رشته کنم و اصلا هیچ تحقیقی هم راجع بهش نکردم، ولی احتمال اینکه یه روزی نرم بخونم بیشتر از هوشه.
(05 خرداد 1390 10:23 ق.ظ)poopi نوشته شده توسط: [ -> ]من هنوز درسم تموم نشده و زمان پر کردن دفترچه اون قسمت -منحصرا شرکت در المپیاد- رو تیک زدم. به همین خاطر حق انتخاب رشته ندارم.

(05 خرداد 1390 10:10 ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط: [ -> ]شما نرم میرین یا هوش؟

نمی تونم انتخاب رشته کنم و اصلا هیچ تحقیقی هم راجع بهش نکردم، ولی احتمال اینکه یه روزی نرم بخونم بیشتر از هوشه.

ببخشید فضولی میکنم، فقط جهت اطلاع میپرسم. امسال، سال سوم دانشگاه بودید یا سال چهارم؟
در هر صورت، من فکر میکنم که از همین حالا، رتبه‌ی یک سال بعد برای شما کنار گذاشته شده!
تبریک میگم دوست عزیز
شاید زمان ثبت نام زدین "منحصرا متقاضی شرکت در المپیاد دانشجویی می باشم"
اگه این رو زده باشین مجاز به انتخاب رشته نیستید.
منم پارسال همچین اشتباهی کرده بودم ولی یه نامه با کارنامه و کپی کارت ملی فرستادم تهران واسم درستش کردند.
اگه همچین اشتباهی کردین سریع اقدام کنید.
(05 خرداد 1390 11:40 ق.ظ)آرمین نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید فضولی میکنم، فقط جهت اطلاع میپرسم. امسال، سال سوم دانشگاه بودید یا سال چهارم؟
در هر صورت، من فکر میکنم که از همین حالا، رتبه‌ی یک سال بعد برای شما کنار گذاشته شده!
تبریک میگم دوست عزیز

سال پنجم و هنوز 12 واحد دیگه دارم!!! من کلا اهل درس خوندم نیستم و فکر می کنم معدل‌ام هم اینو نشون بده، اگه هم رتبه‌ام خوب شده دلایل دیگه ای داره
ممنون، ولی دعا کنید امسال کارم درست بشه و بتونم برم ارشد که دیگه سال بعد مجبور نباشم که کنکور بدم Big Grin

(05 خرداد 1390 11:43 ق.ظ)shahryar نوشته شده توسط: [ -> ]شاید زمان ثبت نام زدین "منحصرا متقاضی شرکت در المپیاد دانشجویی می باشم"
منم پارسال همچین اشتباهی کرده بودم ولی یه نامه با کارنامه و کپی کارت ملی فرستادم تهران واسم درستش کردند.

بله همونطور که گفتم این گزینه رو زدم، اخه واقعا تصمیم نداشتم برم ارشد، ولی الان نظرم عوض شده، من سه شنبه تصمیم گرفتم بیافتم دنبالش و دیروز رفتم سنجش و یه نامه نوشتم گفتن فردا زنگ بزن، امروز زنگ زدم گفتن که مسئولش نیست و قرار شد شنبه صبح برم.
می تونید دقیقا بگید چیکار کردید؟ یعنی کار روتینیه و اذیت نمی کنن؟
البته من یه مشکله دیگه هم دارن و اون 12 واحد درسی که مونده. کسی هست که دانشگاهی سراغ داشته باشه که ترم تابستون درس "شیوه ارئه" ارائه بده. اگه بتونم این درس رو جایی مهمان شم تابستون 6 واحد میگیرم و 6 واحد (2 درس) هم تکدرس می کنم و یه سال جلو میافتم. خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید. من فقط تا 2شنبه وقت دارم
(05 خرداد 1390 12:41 ب.ظ)poopi نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 خرداد 1390 11:40 ق.ظ)آرمین نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید فضولی میکنم، فقط جهت اطلاع میپرسم. امسال، سال سوم دانشگاه بودید یا سال چهارم؟
تبریک میگم دوست عزیز

سال پنجم و هنوز 12 واحد دیگه دارم!!! من کلا اهل درس خوندم نیستم و فکر می کنم معدل‌ام هم اینو نشون بده، اگه هم رتبه‌ام خوب شده دلایل دیگه ای داره
ممنون، ولی دعا کنید امسال کارم درست بشه و بتونم برم ارشد که دیگه سال بعد مجبور نباشم که کنکور بدم Big Grin

(05 خرداد 1390 11:43 ق.ظ)shahryar نوشته شده توسط: [ -> ]شاید زمان ثبت نام زدین "منحصرا متقاضی شرکت در المپیاد دانشجویی می باشم"

بله همونطور که گفتم این گزینه رو زدم، اخه واقعا تصمیم نداشتم برم ارشد، ولی الان نظرم عوض شده، من سه شنبه تصمیم گرفتم بیافتم دنبالش و دیروز رفتم سنجش و یه نامه نوشتم گفتن فردا زنگ بزن، امروز زنگ زدم گفتن که مسئولش نیست و قرار شد شنبه صبح برم.
می تونید دقیقا بگید چیکار کردید؟ یعنی کار روتینیه و اذیت نمی کنن؟
البته من یه مشکله دیگه هم دارن و اون 12 واحد درسی که مونده. کسی هست که دانشگاهی سراغ داشته باشه که ترم تابستون درس "شیوه ارئه" ارائه بده. اگه بتونم این درس رو جایی مهمان شم تابستون 6 واحد میگیرم و 6 واحد (2 درس) هم تکدرس می کنم و یه سال جلو میافتم. خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید. من فقط تا 2شنبه وقت دارم

سلام دوست عزیز
فقط می تونم بگم که واقعا آدم جالبی به نظر می رسید. Tongue
امیدوارم همیشه موفق باشید. Angel
(05 خرداد 1390 12:41 ب.ظ)poopi نوشته شده توسط: [ -> ]
تبریک میگم دوست عزیز

ممنون که جواب دادید.
وضعیت شما خیلی جالبه!
امیدوارم کارها به درستی پیش برن و شما بتونید با همین رتبه امسال ارشد قبول بشید.
موفق باشید
نقل قول: سال پنجم و هنوز 12 واحد دیگه دارم!!! من کلا اهل درس خوندم نیستم و فکر می کنم معدل‌ام هم اینو نشون بده، اگه هم رتبه‌ام خوب شده دلایل دیگه ای داره

دوست عزیز میشه لطف کنی رمز موفقیتت که درس خوندن هم نیست بگی

ثواب داره Big Grin
(05 خرداد 1390 01:29 ب.ظ)coder نوشته شده توسط: [ -> ]
نقل قول: سال پنجم و هنوز 12 واحد دیگه دارم!!! من کلا اهل درس خوندم نیستم و فکر می کنم معدل‌ام هم اینو نشون بده، اگه هم رتبه‌ام خوب شده دلایل دیگه ای داره

دوست عزیز میشه لطف کنی رمز موفقیتت که درس خوندن هم نیست بگی

ثواب داره Big Grin

حل مسائل زیاد برای مسابقات ای سی ام. تقریبا کل دوره‌ی کارشناسیم رو تو این راه بودم و خب خیلی برای حل تست های کنکور کمک کرد. مخصوصا با سبک سوال های امسال.
امسال( گویا بر خلاف سال های قبل )سوال‌ها طوری بود که خیلی اصطلاحات تخصصی توش نداشت و لازم نبود که خود درس رو درست خونده باشی تا صورت سوال رو بفهمی و یه جورایی خوب مسئله حل کردن خیلی می تونست کمک کنه. مثلا سوال های آمار، یا هوش و حتی یکی از سوال های OS
ضمن اینکه کلا ساختمان داده و طراحی الگوریتم( و تقریبا نظریه )هم رفته تو خونم Big Grin
و در کل فکر می کنم اگه همین چند تا درس اصلی رو خوب بلد باشیم خیلی خوب میشه ارشد رتبه آورد.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع