تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(04 بهمن 1392 01:12 ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 بهمن 1392 12:00 ب.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 بهمن 1392 05:06 ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 بهمن 1392 01:31 ب.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 بهمن 1392 12:11 ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط: [ -> ]از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

امیدوارم امسال هم مثل سال قبل ترازها پایین بیاد ولی یه مشکلی که هست سال قبل اونایی که شهریور قبول شده بودند نمیتونستند در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت کنند ولی امسال همه تونستند در تکمیل بهمن شرکت کنند و در ضمن هم امسال دانشگاههای تهران اصلا تکمیل برنداشتند به همین خاطر از شانس بد ما فکر نکنم امسال مثل سال قبل ترازها پایین بیاد . باز هم امید به خدا

پارسالم قبول شده ها میتونستند شرکت کنند تفاوتش این بود که خیلی ها نمیدونستن
نه دوست عزیز. من خودم سال قبل هم شرکت کرده بودم . موقع تکمیل ظرفیت بهمن تو سایت نوشته بود که اونایی که در شهریور و تکمیل اول که مهر بود قبول شدند اعم از اینکه در واحد قبولی ثبت نام کرده باشند یا نه امکان شرکت در تکمیل دوم (بهمن) رو نداشتند.

سلام دوست عزیز راستش تا اونجایی که من میدونم اولش اینجور بود بعد شنیدم این شرط برداشته شد

بله درسته
من خودم تکمیل اول کرمان قبول شدم
تکمیل دوم مشهد
دوستان لطفا اگر در مورد روز اعلام نتایج خبری دارن مارو هم بی خبر نزارن که بدجور حالمون خرابه
دوستان گرامی سلام
به نظرتون من با تراز 5447 در گرایش شبکه های کامپیوتری رشته آی تی تو تکمیل ظرفیت در واحد علوم تحقیقات کرمانشاه قبول میشم ... در ضمن تراز آخرین نفر در آزمون اصلی 5822 بوده و این رشته و واحد تنها انتخابم بوده ...
ممنون میشم کسی اگه اطلاع دقیقی داره جوابمو بده ....
(04 بهمن 1392 02:59 ب.ظ)rahil_free نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 بهمن 1392 01:12 ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 بهمن 1392 12:00 ب.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 بهمن 1392 05:06 ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 بهمن 1392 01:31 ب.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط: [ -> ]امیدوارم امسال هم مثل سال قبل ترازها پایین بیاد ولی یه مشکلی که هست سال قبل اونایی که شهریور قبول شده بودند نمیتونستند در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت کنند ولی امسال همه تونستند در تکمیل بهمن شرکت کنند و در ضمن هم امسال دانشگاههای تهران اصلا تکمیل برنداشتند به همین خاطر از شانس بد ما فکر نکنم امسال مثل سال قبل ترازها پایین بیاد . باز هم امید به خدا

پارسالم قبول شده ها میتونستند شرکت کنند تفاوتش این بود که خیلی ها نمیدونستن
نه دوست عزیز. من خودم سال قبل هم شرکت کرده بودم . موقع تکمیل ظرفیت بهمن تو سایت نوشته بود که اونایی که در شهریور و تکمیل اول که مهر بود قبول شدند اعم از اینکه در واحد قبولی ثبت نام کرده باشند یا نه امکان شرکت در تکمیل دوم (بهمن) رو نداشتند.

سلام دوست عزیز راستش تا اونجایی که من میدونم اولش اینجور بود بعد شنیدم این شرط برداشته شد

بله درسته
من خودم تکمیل اول کرمان قبول شدم
تکمیل دوم مشهد

اونایی که در همون تک انتخاب اصلی که شهریور اعلام شد قبول شدند نمیتونستند در تکمیل چه اول و دوم شرکت کنند ولی اونایی که تکمیل اول قبول شده بودند مانعی در شرکت در تکمیل دوم نداشتند.
با تراز 4911 نرم افزار میشه شهرهای دور قبول شد دوستان>؟
(04 بهمن 1392 06:29 ب.ظ)mahdyar9 نوشته شده توسط: [ -> ]با تراز ۴۹۱۱ نرم افزار میشه شهرهای دور قبول شد دوستان>؟
احتمالش هست ولی بازم بستگی به این داره که سیاست دانشگاه آزاد واسه تکمیل ظرفیتی که همه میتونن شرکت کنن چی باشه؟ امیدوارم مثل پارسال دل همه بچه ها رو شاد کنن
به امید اون روز...
سلام
طبق گفته مرکز آزمون اواسط هفته میاد.
فکر کنم دوشنبه بیاد انشالله
(04 بهمن 1392 10:04 ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

گفته بودن حدااکثر تا اواسط هفته..
شایدم فردا ..شایدم پس فردا...شاید این جمعه بیاید ...شاید....!!
(04 بهمن 1392 10:19 ب.ظ)mahdyar9 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 بهمن 1392 10:04 ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

گفته بودن حدااکثر تا اواسط هفته..
شایدم فردا ..شایدم پس فردا...شاید این جمعه بیاید ...شاید....!!

همه زندگیمون تو استرس اعلام نتیجه گذشت ...
یا نتیجه کنکور یا نتیجه اعلام نمرات تو سایت دانشگاه
ایشالا تو هفته اینده بیادش دیگه
تو سایت {بوق} امروز یکی از کاربرا نوشته :
سلام دوستان نتایج یکشنبه هفته آینده ۹۲/۱۱/۶ در ساعت ۱۴ اعلام مشوند
ببخشید سایت بوق کجان؟
(04 بهمن 1392 11:33 ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط: [ -> ]۴ اعلام مشوند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو یکی از قسمت هاش نوشته بودن
سرچ کنی میبینی
بچه ها دیگه خسته شدیم،چرا جوابا نمیاد،من از آبان دارم واسه کنکور آزاد سال دیگه می خونم ولی این چند روز همش منتظر جواب تکمیل ظرفیت بودم،نتونستم خوب درس بخونم
فعلا هیچ گونه خبر رسمی در دسترس نیست
وای بچه ها چرا جوابا نمیاد ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
لینک مرجع