تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انصراف و ادامه مجدد تحصیل کاردانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من دانشجوی ترم 7 کاردانی ام ، میخواستم بدونم اگر من الان انصراف بدم میتونم دوباره تو کنکور شرکت کنم و واحد هامو تطبیق بدم و ادامه بدم !؟ فکر کنم 6 ماه از تاریخ انصراف هم وقت دارم تکلیف خودمو مشخص کنم

حالا اگر وقت نشد تا اخر 6 ماه و من دفترچه پست کردم و تو ازمون کاردانی سال دیگه شرکت کردم و قبول شدم میتونم برگردم دانشگاه ؟

درضمن سربازی هم هنوز نرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید
در خصوص تطبیق واحد فقط در صورتی می تونید تطبیق بدید که هر دو دانشگاهتون هم سنگ باشن یا اونجا که ازش انصراف میدید سراسری باشه تا در سایر دانشگاهها بررسی بشه
وگرنه تطبیق از سایر دانشگاهها در دولتی بعید و عملا غیر ممکن هست ولی عکسش بستگی به دانشگاه داره

در خصوص بخش سربازیش من اطلاع ندارم
good-wishes

ممنون از پاسختون ولی بخش سربازیش بیشتر برای من اهمیت داره اون بخش تطبیق واحد رو تا یه حدودی میدونم باید چیکار کنم دوست گرامی ، میتونم داخل همون دانشگاه دوباره ثبت نام کنم اینطوری بیشتر درسا تطبیق داده میشه

درمورد ثبت نام دوباره کسی اطلاعی داره ؟ با این وضعیت من میتونم دوباره ثبت نام کنم ؟ یا همین تکمیل ظرفیت بهمن ماه بدون ازمون چی ؟
دوستان اگه میشه راهنمایی فرمایید ممنون میشم
لینک مرجع