تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه دماوند بهتره یا دانشگاه کرج ؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

من می خواستم ببینم از لحاظ اعتبار - اساتید - امکانات و.... دانشگاه ازاد کرج بهتره یا دانشگاه ازاد دماوند ؟؟

این که تو رشته محل ها زده پردیس علوم و تحقیقات دماوند یا پردیس علوم و تحقیقات البرز همون دانشگاه دماوند و کرچ اصلی دیگه ؟؟ یا فرق می کنه ؟؟

بعد من توی مرحله اول پردیس علوم و تحقیقات دماوند قبول شدم الان اگه دوباره شرکت کنم و همون دماوند رو بزنم قبول بشم برای من قبولی بار دوم حساب میشه دیگه (یعنی نیاز به پرداخت شهریه ثابت رزرو که نیست ؟؟)

ترازمم 6000 و همچنین سهمیه دارم که فکر کنم 200-300 تا میاره روی ترازم
واقعیتش دلیلو مدرکی ندارم و نمیدونم بر چه اساسی اینو میگن اما بر اساس شنیده هام کرجو زیاد تعریف میکنن
پردیس علوم تحقیقات مسلما با خود دانشگاه اصلی فرق میکنه
کرج از دماوند بهتره ولی استادای تهران بیشتر دماوند هم تدریس میکنن
هر کجا که نزدیک بودی بزن
در رابطه با پردیس بگم دماوند مطمئن همستم تدریسش داخل خود دانشگاه ازادش ولی کرج نمیدونم
هزینه و.. پردیس فرق می کنه ؟؟

اخه الان دیگه هیچ جا چیزی به اسم دانشگاه کرج یا دانشگاه دماوند وجود نداره همه جا توی دفترچه و .... می گن پردیس دماوند یا پردیس کرج

بعد من توی مرحله اول پردیس علوم و تحقیقات دماوند قبول شدم الان اگه دوباره شرکت کنم و همون دماوند رو بزنم قبول بشم برای من قبولی بار دوم حساب میشه دیگه (یعنی نیاز به پرداخت شهریه ثابت رزرو که نیست ؟؟)
الان شما اگر مهر قبول شدی دوباره نیاز نیست که بزنی تکمیل دماوند بهمن ماه برو ثبت نام کن شهریه هم نمیگیرن
خیر این طور نیست

اگه من با توجه به قبولی مهرم برم ثبت نام کنم

اونا شهریه ثابت نیم سال اول رو که برام رزرو کردن می گیرن که یه چیزی حدود 1.100 باید پول اضافی بدم
(09 دى 1392 09:07 ب.ظ)mamad69 نوشته شده توسط: [ -> ]هزینه و.. پردیس فرق می کنه ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع