تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اهمیت زبان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام . دوستان به نظر شما درصدای زبان برای کنکور مهندسی کامپیوتر چقدر مهمه ؟؟؟ بعضیها به من میگن اصلا زبان نخون !!!!!
هیچی هم نخوای بخونی فلش کارد های 504 رو بخر هر شب قبل از خواب چند کلمه اش رو حفظ کن،اینجوری بدون این که بهت فشاری هم بیاد وبدون اینکه از وقت درسای دیگه ات هم بزنی میتونی زبانت رو(البته در حد مواردی که تو کنکور میاد)بهبود بدی،من تونستم با این روش در عرض دو سه ماه(هر شب یه درس-بعضی وقتا می شد چند روزی نخونم)تقریا کل 504 رو حفظ کنم،میتونم بگم راحت 15 20 درصد از زبانی رو که تو کنکور زدم مدیون این کارم(کم نیست)
فقط یادت نره مرور کنی هر چندروز یکبار
موفق باشی
سالای پیش واقعا زبان اهمیت نداشت بخاطر همون ضریب یکیش
ولی امسال با توجه به یکی شدن دفترچه و ساده بودن سوالات اونایی که زبان نزدن به شدت ترازشون افت کرده
از اونجایی که ممکنه این قصه سالهای آینده برای زبان یا درسای دیگه هم اتفاق بیافته
به نظر من هیچ درسی رو رها نکنید
البته زبان فرایند یادگیری وقت گیری رو داره به نظر من هم شبی چند کلمه با استفاده از این ترفندهای لایتنر‌، جی5 و امثالهم حفظ کنید و با وقت کم پیش برید تا به سایر دروس لطمه نزنه
من امسال زبان رو 50 زدم و تنها چیزی که رتبه منو بادرصد 10 دروس تخصصی بالا کشید همین زبان بود پس زبان رو کنار نگذار اما به نظر من بهترین کلمات برای ارشد رو در کتاب یا فلش کارتهای تافل میتونید پیدا کنید . من 504 رو خوندم ولی باید بگم کلماتش کمتر بدرد ارشد میخوره .
متن تخصصی زیاد بخوانید.بصورت تفریحی.
لینک مرجع