تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه مهندسی کامپیوتر رتبه 63 نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زبان 26.67
ریاضی 53
مشترکا 35.55
تخصصی نرم 28/33
تخصصی هوش 5.26
تخصصی معماری سفید

نرم افزار 63
الگوریتم محاسبات 69
هوش 117
معماری 144
تبریک به خاطر رتبه خوبتون ریاضی رو فضایی زدید.
مرسی High_Voltage‌، بله تنها عامل رتبه‌ی خوب من ریاضی بود که رتبم زیر 100 شد‌، وگرنه با رتبه های بالای 100 به بالا تو بقیه چندان تفاوتی نداشتم‌، هرچند تو درسای مشترک خیلی زحمت کشیدم ولی ریاضی رو خیلی جدی وقت گذاشتم و براساس تجربه ای که از دوستام کسب کردم‌، ریاضی‌ها در کنکور ارشد‌، مثل عربی تو کنکور سراسری و کاملا رتبه رو تحت تاثیر قرار میده‌، به کسایی که فکر میکنن با کنار گذاشتن ریاضی مهندسی یا ... میتونن موفق‌تر باشن‌، سخت در اشتباه‌،
من این تابستون کامل در خدمت شما هستم ،و می تونم تو بعضی قسمتا کمکتون کنم .
(13 خرداد 1390 11:15 ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی High_Voltage‌، بله تنها عامل رتبه‌ی خوب من ریاضی بود که رتبم زیر 100 شد‌، وگرنه با رتبه های بالای 100 به بالا تو بقیه چندان تفاوتی نداشتم‌، هرچند تو درسای مشترک خیلی زحمت کشیدم ولی ریاضی رو خیلی جدی وقت گذاشتم و براساس تجربه ای که از دوستام کسب کردم‌، ریاضی‌ها در کنکور ارشد‌، مثل عربی تو کنکور سراسری و کاملا رتبه رو تحت تاثیر قرار میده‌، به کسایی که فکر میکنن با کنار گذاشتن ریاضی مهندسی یا ... میتونن موفق‌تر باشن‌، سخت در اشتباه‌،

خیلی ممنون . بهتون تبریک میگم.
به نظر شما خواندن‌: آمار + گسسته + محسبات کافی نیست ؟
یعنی باید حتماً ریاضی مهندسی هم خوند( آخه باید کلی وقت بزارم تا مطالب پایه رو یاد بگیرم چه برسه به خود ریاضی مهندسی)
(13 خرداد 1390 10:18 ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط: [ -> ]زبان 26.67
ریاضی 53
مشترکا 35.55
تخصصی نرم 28/33
تخصصی هوش 5.26
تخصصی معماری سفید

نرم افزار 63
الگوریتم محاسبات 69
هوش 117
معماری 144

دوست عزیز تبریک بابت رتبه‌ی خوبتون.
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
میشه معدل مؤثر و نمره‌ی تراز نرم افزارتون رو هم بگید؟
(13 خرداد 1390 01:32 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 خرداد 1390 11:15 ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط: [ -> ]مرسی High_Voltage‌، بله تنها عامل رتبه‌ی خوب من ریاضی بود که رتبم زیر 100 شد‌، وگرنه با رتبه های بالای 100 به بالا تو بقیه چندان تفاوتی نداشتم‌، هرچند تو درسای مشترک خیلی زحمت کشیدم ولی ریاضی رو خیلی جدی وقت گذاشتم و براساس تجربه ای که از دوستام کسب کردم‌، ریاضی‌ها در کنکور ارشد‌، مثل عربی تو کنکور سراسری و کاملا رتبه رو تحت تاثیر قرار میده‌، به کسایی که فکر میکنن با کنار گذاشتن ریاضی مهندسی یا ... میتونن موفق‌تر باشن‌، سخت در اشتباه‌،

خیلی ممنون . بهتون تبریک میگم.
به نظر شما خواندن‌: آمار + گسسته + محسبات کافی نیست ؟
یعنی باید حتماً ریاضی مهندسی هم خوند( آخه باید کلی وقت بزارم تا مطالب پایه رو یاد بگیرم چه برسه به خود ریاضی مهندسی)
سلام مسعود جان‌، اگه نظر منو بخوای نه‌، از 5 یا 6 سوال ریاضی مهندسی 3تاش براحتی قابل حل‌، و حیف از دست بره‌، اصلا نمیشه تو محاسبات و گسسته حسابی باز کرد‌، چون در چند سال گذشته سوالات نسبتا سختی از این دروس داده میشه‌، بخصوص در محاسبات که اقلام در 2 یا بیشتر اعشار مدنظر و خیلی آمادگی ذهنی میخاد‌، من برای محاسبات راهکاری دارم که قطعا توضیح میدم
(13 خرداد 1390 01:46 ب.ظ)آرمین نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 خرداد 1390 10:18 ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط: [ -> ]زبان 26.67
ریاضی 53
مشترکا 35.55
تخصصی نرم 28/33
تخصصی هوش 5.26
تخصصی معماری سفید

نرم افزار 63
الگوریتم محاسبات 69
هوش 117
معماری 144

دوست عزیز تبریک بابت رتبه‌ی خوبتون.
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
میشه معدل مؤثر و نمره‌ی تراز نرم افزارتون رو هم بگید؟

مرسی آرمین جان‌،
معدل موثر 16.04
تراز نرم افزار 7025
سلام
تبریک میگم. برای گسسته کتاب پوران کافیه؟و برای آمار،کتاب پارسه رو همه قسمتاشو بخونم؟
لطفا بگید از کی شروع کردید و منابع مطالعاتی خودتون رو بگید.
ممنون
(15 خرداد 1390 04:50 ب.ظ)yas5hosseini نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
تبریک میگم. برای گسسته کتاب پوران کافیه؟و برای آمار،کتاب پارسه رو همه قسمتاشو بخونم؟
لطفا بگید از کی شروع کردید و منابع مطالعاتی خودتون رو بگید.
ممنون

مرسی دوست عزیز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا من به طور ویژه به دوستان کمک کردم
در مورد گسسته‌، بدلیل حجم زیاد و گستردگی مطالب‌، کلیاتو بلد باشین که سوالات روتینو از دست ندید‌، کتاب پوران پژوهش براش کافیه‌، در مورد آمار قطعا همه‌ی قسمت های جزوه‌ی مناسب پارسرو بخونید‌، بهترین کتاب برای آمار همین کتاب پارسه‌، نوشته طورانیه
از کی که بستگی بخودتون داره از همین فردا شروع کنید بردین‌، اما من بعد از ماه رمضان سال گذشته شروع کردم
لینک مرجع