تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سطوح نرمالسازی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگه یک وابستگی تابعی در صورت سوال به ما بدهند و در گزینه ها از ما بخوان که در چه فرم نرمالی قرار دارد؟
ما باید ببینیم که تا چه سطحی میشه نرمالش کرد ؟ یا اینکه الان تو چه سطح نرمالی هست؟؟ کدومشون ممنون میشم راهنمایی کنید
(21 بهمن 1392 09:49 ب.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]اگه یک وابستگی تابعی در صورت سوال به ما بدهند و در گزینه ها از ما بخوان که در چه فرم نرمالی قرار دارد؟
ما باید ببینیم که تا چه سطحی میشه نرمالش کرد ؟ یا اینکه الان تو چه سطح نرمالی هست؟؟ کدومشون ممنون میشم راهنمایی کنید

خودتون که نوشتید اگر گفتند در چه سطحی هست؟ یعنی با توجه به همان داده های سوال باید تعیین کنیم. و اگر گفتن نرمال کنید که باید مراحل نرمالسازی رو انجام بدهیم.
باید ببینید با این وابستگی ها در چه فرم نرمالیه
ممنون از جوابتون،من هم همینطور فکر می کردم اما با دیدن سوال ۷۷ آی تی ۹۲ دچار این ابهام شدم،میشه یه نگاهی به این سوال بندازید
نه این که ابهامی نداره همون 3 میشه دیگه
(21 بهمن 1392 10:07 ب.ظ)m.t نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از جوابتون،من هم همینطور فکر می کردم اما با دیدن سوال ۷۷ آی تی ۹۲ دچار این ابهام شدم،میشه یه نگاهی به این سوال بندازید

صورت سوال رو اگه بزاری خیلی خوب میشهSmile
(21 بهمن 1392 10:14 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]نه این که ابهامی نداره همون ۳ میشه دیگه

اما تو کلیدی که من دارم زده گزینه ۴ و برای همین این سوال برام پیش اومد.شما پاسخ ۳ رو از کجا دیدید؟
(21 بهمن 1392 10:15 ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط: [ -> ]صورت سوال رو اگه بزاری خیلی خوب میشهSmile

بچه ها به فکر سوال خودتون باشید

[تصویر:  249203_Capture19FTx.png]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(21 بهمن 1392 10:26 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 بهمن 1392 10:15 ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط: [ -> ]صورت سوال رو اگه بزاری خیلی خوب میشهSmile

بچه ها به فکر سوال خودتون باشید

[تصویر:  249203_Capture19FTx.png]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شما اگر شکلش رو هم بکشید متوجه میشید که در فرم دوم نرمال نیست چون از دل کلید اصلی فلش بیرون آمده یا به عبارتی برای فرم نرمال دوم باید کلیه ستون های غیرکلید با کلید اصلی وابستگی تابعی کامل داشته باشند. که الان مثلا وابستگی F به ِD یک مورد از مواردیه که باعث میشه در فرم دوم نباشه!
خیلی ممنون،متوجه شدم که همون گزینه ۳ درسته
لینک مرجع