تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کلید اولیه ارشد فناوری اطلاعات موسسه مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
مرسی بابت لینک:-)
من یه سوالی برام پیش اومد .. مدرسان دفترچه ی C رو گذاشته و کلید دفترچه ی D رو ... اینا هیچ فرقی با هم ندارن اونوقت ؟ Big Grin
اره این کد دفترچه ها سرکاری
سنجش به همین شکل یه ملت رو سرکار گذاشته
ممنون از شما

جالبه بالای پاسخنامه زده D بعد خودش دفترچه A رو گذاشته برای دانلود Big Grin

من البته با دفتچره C داشتم چک میکردم دیدم همه درسا رو منفی زدم Undecided بعد رفتم دفترچه رو از سایت دانلود کردم، یکمی از شوک درومدم

(28 بهمن 1392 12:12 ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]اره این کد دفترچه ها سرکاری
سنجش به همین شکل یه ملت رو سرکار گذاشته
فرق داره دوست عزیز
من کلش رو چک نکردم، فقط چند سوال با پاسخ ۱۰۰ درصدی و بدیهی رو چک کردم، این پاسخنامه سرشار از اشتباهه!
با توجه به این پاسخ نامه من امیدم رو برای شبانه هم از دست دادم
(28 بهمن 1392 12:28 ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]با توجه به این پاسخ نامه من امیدم رو برای شبانه هم از دست دادم
من دارم چک میکنم. پاسخنامه اشتباه زیاد داره
امیدتون به خدا!
تایید می شه اشتباه زیاد داره، مخصوصا توی مشترکا
نه کاشف به عمل اومد که فرق دارن Big Grin
تو دفترچه A , C سوالای 79 90 91 گزینه هاشون متفاوتن بقیه رو نمیدونم Big Grin
اما سوالای دروس مشترک فرق ندارن خدا کنه تو D فرق داشته باشن Confused
ببین سوالا چقدر بیخود بوده که اساتید مدرسان هم گیج زدن تو حل کردنش!!!
سلام.

دوستان این پاسخنامه رو جدی نگیرید!
من پارسال درصدایی که با کلید مدرسان به دست اومد هیچ ربطی به درصدای واقعیم نداشت! کاملا مضخرف تحویلمون داده بودن!
مثلا مشترک رو با کلید مدرسان 12 درصد زده بودم در حالیکه با کلید سنجش 34 و توی کارنامه 38 اومده بود واسم!

بنابراین اصلا نگران نباشید و تا رسیدن کلیدهای سنجش منتظر بمونید. هر چند که کلیدهای سنجش هم چرت و پرت توش زیاد داره!
(28 بهمن 1392 12:52 ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

دوستان این پاسخنامه رو جدی نگیرید!
من پارسال درصدایی که با کلید مدرسان به دست اومد هیچ ربطی به درصدای واقعیم نداشت! کاملا مضخرف تحویلمون داده بودن!
مثلا مشترک رو با کلید مدرسان ۱۲ درصد زده بودم در حالیکه با کلید سنجش ۳۴ و توی کارنامه ۳۸ اومده بود واسم!

بنابراین اصلا نگران نباشید و تا رسیدن کلیدهای سنجش منتظر بمونید. هر چند که کلیدهای سنجش هم چرت و پرت توش زیاد داره!

سلام
پس اگه این طوری سیر صعودی داشته باشه خوبه Rolleyes
دوستان امیدتون به خدا باشه
Smile
تو پاسخنامه بعضی سوالارو جوابایی داده که آدم شک میکنه کسی که حل کرذه کمترین آشنایی رو با درس مربوط داشته باشه!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
این پاسخنامه اصلا نمیتونه درست باشه مگر اینکه گروه D خیلی سوالاش جابجا باشه که اونجوری هم من تا سوالای گروه D رو نبینم به این پاسخنامه اعتماد نمیکنم چون تویه سوالای مدیریت مثلا سوال مشخصا گزینه ۲ میشه که تویه کتاب هم هست ولی من همچین گزینه ای ندیدم مدرسان رو چه حساب گروه D رو گیر اورده جواب داده من نکیدونم ولی کاش سوالاش رو هم میذاشت تا ببینیم اصلا چی به چی هست

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
این پاسخنامه D هست. سوالای D رو از کجا دانلود کنم؟ تو سنجش که C رو گذاشتن واسه دانلود
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع