تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آیا بین زبان it و نرم افزار کتاب پارسه تفاوتی وجود دارد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز ..
بنده یک سوال داشتم، اینکه زبان تخصصی که پارسه ارائه داده با نام های زیر:
- زبان عمومی گرامر از آقای جلیل فتحی
- زبان عمومی واژگان از آقای امیر حسین البرزی

حالا کتاب زبان رشته های it و نرم افزار پارسه متفاوت هست؟ پکیجی که پارسال بنده تهیه نمودم برای it بود و می خوام بدونم برای نرم افزار هم میشه از این ۲ زبان استفاده کرد یا متفاوته و باید برم و برای نرم افزار جدا بخرم؟
با تشکر

(30 بهمن 1392 02:53 ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز ..
بنده یک سوال داشتم، اینکه زبان تخصصی که پارسه ارائه داده با نام های زیر:
- زبان عمومی گرامر از آقای جلیل فتحی
- زبان عمومی واژگان از آقای امیر حسین البرزی

حالا کتاب زبان رشته های it و نرم افزار پارسه متفاوت هست؟ پکیجی که پارسال بنده تهیه نمودم برای it بود و می خوام بدونم برای نرم افزار هم میشه از این ۲ زبان استفاده کرد یا متفاوته و باید برم و برای نرم افزار جدا بخرم؟
با تشکر

کتاب زبان تخصصی رشته های آیتی و نرم افزار فکر میکنم یکی هست ،
من خودم کتاب زبان تخصصی مدرسان دارم،برای رشته های آیتی ونرم افزار و علوم کامپیوتر یکی هست،فکر میکنم پارسه هم برای این رشته ها فقط یک کتاب زبان تخصصی داشته باشه،نگاه کنید اگه سوالای کنکور های قبلی نرم افزار رو هم داره،پس یکی هست.

Sent from my ME172V using Tapatalk
ممنون و تشکر .. آخه روی کتاب هایی که مربوط به کامپیوتر و it هست عنوان اش رو می نویسه .
فرضا روی سیستم عامل نوشته برای it و مهندسی کامپیوتر . ولی روی زبان چیزی ننوشته ..
در واقع می خوام مطمئن شم ...
(30 بهمن 1392 09:00 ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 بهمن 1392 11:41 ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون و تشکر .. آخه روی کتاب هایی که مربوط به کامپیوتر و it هست عنوان اش رو می نویسه .
فرضا روی سیستم عامل نوشته برای it و مهندسی کامپیوتر . ولی روی زبان چیزی ننوشته ..
در واقع می خوام مطمئن شم ...

خواهش.فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشه،چون کتاب زبان تخصصی موسسه های دیگه هم،سوالای سال های قبلی هر دو رشته رو داره،کتاب پارسه هم سوال ها ومتن های هر دو رشته رو داره؟

Sent from my ME172V using Tapatalk
باشه من به کتاب نگاه می کنم ببینم هر دو آزمون رو داره .. احتمالا همین چیزی که شما می گید درسته .. ممنون .. لطف کردید.
لینک مرجع