تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع مناسب کارشناسی ارشد 94، معماری کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(16 شهریور 1393 05:22 ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1393 11:14 ق.ظ)okok نوشته شده توسط: [ -> ]من دارم کتاب پوران (نوشته هادی یوسفی) رو می خونم ...
اصلا متوجه نمی شم چی گفته ... خیلی مختصر و سریع توضیح داده
فقط دارم وقتم رو روش هدر می دم ... کسی می تونه منبع دیگه ای معرفی کنه؟

فصلهای اول و دوم کتاب یوسفی که راجع به مبناها و کارایی هست یکم فهمش سخته فعلا از این فصلها بگذرید(تستهاش هم این چند سال اخیر زیاد نیومده)بقیه فصلها رو بهتر بیان کرده.فصل دوم(کارایی)رو فقط باید چند بار مرور کردتا یاد گرفت.سخت نیست ولی فرمولهاش رو آدم قاطی میکنه.
اگر هم کل کتاب سخته براتون میتونید اول از روی مانو بخونید.کتاب مانو خیلی ساده توضیح داده ولی یکم وقتتون رو میگیره.درضمن بعضی مباحث کتاب یوسفی که همیشه تو ارشد میاد رو توی مانو نگفته باید خودتون با چند با مرور یاد بگیرید.

بازم میگم ویس هاش رو گوش بده خیلی از مطالب گنگ برات حل میشه

(16 شهریور 1393 05:09 ب.ظ)okok نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1393 04:10 ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 شهریور 1393 11:14 ق.ظ)okok نوشته شده توسط: [ -> ]من دارم کتاب پوران (نوشته هادی یوسفی) رو می خونم ...
اصلا متوجه نمی شم چی گفته ... خیلی مختصر و سریع توضیح داده
فقط دارم وقتم رو روش هدر می دم ... کسی می تونه منبع دیگه ای معرفی کنه؟

سلام با ویس هاش گوش کنید احتمالا خیلی از مشکلاتتون حل میشه
متشکرم
ویس هاش رو از کجا دانلود کنم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بفرمایید
کلا درس معماری درس سختیه من راهیان می خونم پورانم دارم باز پوران بهتره البته فصلهای اولش رو زیادی سخت گفته فیلم های دانشگاه شریف خوب بود ولی کلا خیلی باید روی تستهاش کار کرد انگاری
پترسونم که تازه گرفتم هنوز نمی دونم توش چه خبرهBig Grin
به نظرتون کدوم کتاب بهتره برا معماری من پوران خوندم اصلا خوب نیست کپی مانو گفته بعضی ها مدرسان رو پیشنهاد دادن اگه میشه زودتر بگید چی بخونم برا معماری
(21 شهریور 1393 11:30 ب.ظ)royaarabi نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرتون کدوم کتاب بهتره برا معماری من پوران خوندم اصلا خوب نیست کپی مانو گفته بعضی ها مدرسان رو پیشنهاد دادن اگه میشه زودتر بگید چی بخونم برا معماری
بالا رو بخونید Undecided
سلام بچه ها من قبلا از لینک بالاویس یه جلسه را دانلود کردم اما الآن سایتش باز نمی شه کسی نمیدونه چرا؟Huh
سلام.مثل اینکه یه مشکلی توی سایتشون به وجود اومده.یکی دو روز صبر کن شاید درست شدش
سپاسو تشکر
سلام خدمت دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند .من امروز کتاب پترسون خریدم ترجمه سامان هزار خانی اون یکی مترجم رو نتوستم پیدا کنم درست خریدم اخه بعضی ها میگن پترسون دو کتاب داره پس این کتاب به درد من نمی خوره ؟Huh
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع