تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منابع مناسب کارشناسی ارشد 94، مهندسی نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(21 شهریور 1393 03:14 ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر منم مدرسان + رفع مشکل با پرسمن
پارسال با مدرسان چند تست تونستین پاسخ بدین؟
نرم افزار پارسه رو هم دیدین؟
من به شخصه کتاب پارسه-مدرسان-جلوه رو دارم
مدرسان شاید منسجم تر به نطر بیاد اما من کتاب خود استاد زنجانی پارسه رو ترجیح می دم . کاملا مطالبو هم پوشش میده .
اشتباهاتش فوق العاده کم .....
به نظر من پارسه بخر . ضرر نمیکنی ...
(21 شهریور 1393 06:29 ب.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 شهریور 1393 03:14 ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر منم مدرسان + رفع مشکل با پرسمن
پارسال با مدرسان چند تست تونستین پاسخ بدین؟
نرم افزار پارسه رو هم دیدین؟

پارسال من نرم افزارو 50% زدم ولی اونایی که نتونستم بزنم مشکله درک مطلب نبود مطالبی بود که تو پرسمن بودو تو مدرسان بهش اشاره نشده بود، مدرسان خیلی مفهومی وخوب توضیح داده و فقط چیزای حفظیه پرسمن زیاده که من وقت نکردم بخونم
خوشبختانه مدرسان خیلی بکارم اومد و به نسبت قابل قبولی برا ازمون مورد نظرم به کار اومد زمان اندکی که داشتم مرسی به خصوص از یه تاپیکی که فواید مدرسان رو گفته
یک دنیا تشکر از تمام دوستان

امیدوارم یک روز اینجا با راهنمایی های خوب دوستان شروع کنم به سمت ارشد ....
شماها ظاهرا کتاب خلیلی فر رو ندیدید؟؟؟؟عالیه.منظورم همون چاپ قدیمیه که با مقسمی چاپ شده
منابع سنجش برای نرم افزار فقط پرسمن؟
بله مرجع اصلی کتاب پرسمن ویراست هفتم هست
بچه ها من یک کتاب دیدم تو کتابفروشی همرنگ کتاب اصلی پرسمن و منطبق با ویراست هفتم بود به نام بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار چیزی نزدیک به1800 سوال تستی با پاسخ تشریحی داشت مثل کتاب پرسمن تقریبا دارای 32 فصل بود. خواندن این کتاب را توصیه میکنم به شما داوطلبان کنکور ارشد.موفق باشیدSmile
(30 شهریور 1393 06:23 ب.ظ)z-d نوشته شده توسط: [ -> ]بله مرجع اصلی کتاب پرسمن ویراست هفتم هست
بچه ها من یک کتاب دیدم تو کتابفروشی همرنگ کتاب اصلی پرسمن و منطبق با ویراست هفتم بود به نام بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار چیزی نزدیک به۱۸۰۰ سوال تستی با پاسخ تشریحی داشت مثل کتاب پرسمن تقریبا دارای ۳۲ فصل بود. خواندن این کتاب را توصیه میکنم به شما داوطلبان کنکور ارشد.موفق باشیدSmile

سلام

دوست عزیز از کجا میشه تهیه کرد این کتابو ؟؟؟؟
جهت دسترسی عموم میگم عنوان کتاب را داخل گوگل سرچ کنید پیدا میشه موفق باشیدSmile
عنوان برای سرچ کتاب "بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار"
(02 مهر 1393 12:32 ق.ظ)z-d نوشته شده توسط: [ -> ]جهت دسترسی عموم میگم عنوان کتاب را داخل گوگل سرچ کنید پیدا میشه موفق باشیدSmile
اسم کتاب همینه؟ ا چه انتشاراتی؟
کتاب پرسمن ویرایش هفتم خوبه من از 5 تا 3 درست زدم امسال
(03 مهر 1393 12:21 ق.ظ)aida! نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 مهر 1393 12:32 ق.ظ)z-d نوشته شده توسط: [ -> ]جهت دسترسی عموم میگم عنوان کتاب را داخل گوگل سرچ کنید پیدا میشه موفق باشیدSmile

بله دقیقا همینه "بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار"
انتشاراتش را نمیدونم دقیقا
(04 مهر 1393 08:52 ب.ظ)z-d نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 مهر 1393 12:21 ق.ظ)aida! نوشته شده توسط: [ -> ]

بله دقیقا همینه "بانک تست ارشد مهندسی نرم افزار"
انتشاراتش را نمیدونم دقیقا

اگه اشتباه نکنم بانک تست مهندسی نرم افزار از ابراهیم علایی و مهندس فرزانه السادات جلایر شامل 1700 سوال 4 گزینه ای . جلد کتاب نارنجی هست
بانک تست دیگه چیه؟؟؟داره تبلیغات میشه بچه ها مواضب باشید
(05 مهر 1393 01:05 ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط: [ -> ]بانک تست دیگه چیه؟؟؟داره تبلیغات میشه بچه ها مواضب باشید
محض اطلاع شما دوستان گفتم
به هرحال تصمیم با شماستAngel
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع