تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من دارم برای ارشد IT 94 منابع جمع میکنم.توی خیلی از سایت ها و مصاحبه ها از پارسه به عنوان منبع زیاد تعریف کردن.حالا من سوالم اینه که منظور جزوات پارسه هستش یا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی با جزوه ها پارسه میتونیم نتیجه خوبی بگیریم؟Huh
(22 اسفند 1392 07:20 ب.ظ)kingtak نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من دارم برای ارشد IT 94 منابع جمع میکنم.توی خیلی از سایت ها و مصاحبه ها از پارسه به عنوان منبع زیاد تعریف کردن.حالا من سوالم اینه که منظور جزوات پارسه هستش یا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی با جزوه ها پارسه میتونیم نتیجه خوبی بگیریم؟Huh

آیا منظور شما از جزوه، جزوات دستنویس است یا آن دسته از کتاب هایی از موسسه آموزش عالی پارسه که با نام جزوه می فروشند مد نظر شماست ؟
اگر منظور شما جزوات دستونیس است، به نظر من جزوه بدون حضور در کلاس کامل نیست.

اگر منظور شما کتاب هایی است که با نام جزوه می فروشند آنگاه جای بحث دارد.

توضیحی در مورد کتاب و جزوه موسسه پارسه :
موسسه پارسه در ابتدا کتاب و جزوه نداشت بلکه تنها کلاس های کنکور برگزار می کرد. پس از مدتی مطالب تدریس شده در کلاس را به صورت کتاب در آورند تا دانشجو های جدید مجبور به نوشتن جزوات در کلاس نباشند. این کتاب ها اصطلاحا جزوه نامیده می شود. این جزوات قیمت تک فروشی ندارند و تنها از طریق بسته پارسه برای رشته های مختلف فروخته می شود.
پس از مدتی که یک جزوه تدریس می شود و مورد استفاده قرار می گیرد، توسط نویسنده آن جزوه کامل می شود و مجددا به شکل کتابی شکیل تر چاپ می شود و به آن کتاب می گویند. کتاب ها بر خلاف جزوه ها قیمت دارند و بعضی اوقات به صورت تکی فروخته می شوند.
Morris جان به خاطر پاسختون تشکر میکنم
چون من توی اینترنت جزوه های دستنویس دیده بودم فکر میکردم همین هارو به عنوان منبع کنکور معرفی میکنن.پس منظور همون کتاب هایی هست که انتشارات پارسه میفروشه.
(23 اسفند 1392 03:10 ق.ظ)kingtak نوشته شده توسط: [ -> ]Morris جان به خاطر پاسختون تشکر میکنم
چون من توی اینترنت جزوه های دستنویس دیده بودم فکر میکردم همین هارو به عنوان منبع کنکور معرفی میکنن.پس منظور همون کتاب هایی هست که انتشارات پارسه میفروشه.

سلام.
خواهش می کنم.
البته من مطلع نیستم که منظور آن دوست عزیزی که نوشته اند جزوه پارسه برای درسی خاص، چه بوده است اما همه منابع پارسه، بهترین نیستند و منابع دیگری موجودند که در درسی خاص بهتر است از آن ها استفاده کنید. منابع هر درس را می توانید با مطالعه زیر انجمن های مربوطه و بررسی و مطالعه مصاحبه های رتبه های برتر دریافت کنید.
(23 اسفند 1392 03:48 ق.ظ)Morris نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اسفند 1392 03:10 ق.ظ)kingtak نوشته شده توسط: [ -> ]Morris جان به خاطر پاسختون تشکر میکنم

سلام.
خواهش می کنم.
البته من مطلع نیستم که منظور آن دوست عزیزی که نوشته اند جزوه پارسه برای درسی خاص، چه بوده است اما همه منابع پارسه، بهترین نیستند و منابع دیگری موجودند که در درسی خاص بهتر است از آن ها استفاده کنید. منابع هر درس را می توانید با مطالعه زیر انجمن های مربوطه و بررسی و مطالعه مصاحبه های رتبه های برتر دریافت کنید.

از پارسه فق اینها را بگیر:
سیستم عامل-شبکه-ساختمان داده و زبان تخصصی و شاید هم مهندسی نرم ناظمیBig Grin
لینک مرجع