تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نتایج اولیه آزمون دکتری اعلام شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نتایج اولیه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 93 اعلام شد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نتایج اولیه چهارمین آزمون نیمه متمرکز دکتری که در 16 اسفند سال گذشته برگزار شده بود، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
منتشر شد.

همچنین داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون را از ساعت 16 امروز، یکشنبه (31 فروردین) از سایت سازمان سنجش دریافت کنند.

کلید نهایی و پاسخنامه داوطلبان این آزمون نیز از روز سه‌شنبه (دوم اردیبهشت) در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، پیش از این زمان انتخاب رشته داوطلبان مجاز از هفته اول اردیبهشت اعلام شده بود که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام می‌شود.
خوب اونایی که مجاز شدن رتبه ها و درصداشون رو بگن لطفا
مرسی
خواهشا مجازها کارنامه شونو بزارن.
یعنی کسی مجاز نشده از این 91نفر بازدید کننده موضوع تا الان!!!!
درود به همگی و با آرزوی موفقیت
دوستان 2 تا سوال دارم.
اول اینکه سوال های استعداد تحصیلی چه رشته ها و گرایش هایی با هم یکی هستند؟
دوم اینکه کسی هست استعداد تحصیلی که داخل رشته هوش هست رو بالای 50% زده باشه؟
(31 فروردین 1393 04:04 ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط: [ -> ]درود به همگی و با آرزوی موفقیت
دوستان ۲ تا سوال دارم.
دوم اینکه کسی هست استعداد تحصیلی که داخل رشته هوش هست رو بالای ۵۰% زده باشه؟

سلام
1. سوالات استعداد کل رشته‌های فنی-مهندسی یکی هستند.
2. بله هستند و به زودی کارنامه‌شونو آپلود می‌کنند Big Grin
رتبه 63 معماری

درصدها:
استعداد تحصیلی 27
زبان 64
تخصصی 16

معدل موثر 16.67
(31 فروردین 1393 04:21 ب.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 فروردین 1393 04:04 ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط: [ -> ]درود به همگی و با آرزوی موفقیت
دوستان ۲ تا سوال دارم.
دوم اینکه کسی هست استعداد تحصیلی که داخل رشته هوش هست رو بالای ۵۰% زده باشه؟

سلام
1. سوالات استعداد کل رشته‌های فنی-مهندسی یکی هستند.
2. بله هستند و به زودی کارنامه‌شونو آپلود می‌کنند Big Grin

ممنون دوست عزیز
سلام

رتبه 4 هوش

تخصصی 60
استعداد 43
زبان 12
معدل موثر 18.60

توصیه ام به کنکوری های سال بعد اینه که اول زبان رو بزنن بعد استعداد. درصدهای استعداد بین شرکت کنندگان (حداقل دوستان من) خیلی تفاوت نداشت، اما سوالاتش خیلی وقت گیر بود و باعث شد برای زبان (که خیلی هم سخت نبود) وقت کم بیاریم.
من طبق پیش بینی های قبلی مجاز نشدم Smile هیچی هم نخونده بودم ! پشیمون هم نیستم! :دی

زبان : 30

استعداد 24.4

تخصصی : 16.5

معدل موثر : 16.38

رتبه : 244

امیدوارم دوستان دیگه موفق باشند.
سلام
2372

زبان ۲۵/۵۶
استعداد ۱۸/۸۹
تخصصی ۵۲/۵۹
معدل موثر ۱۷/۶۵
رتبه 5
آخرین نفر مجاز شده در روزانه 60
سلام

رتبه 17 گرایش هوش

تخصصی۵۳/۳۳
استعداد ۲۶/۶۷
زبان ۳/۳۳
معدل موثر ۱۷/۱۰
رتبه 667 نرم افزار
زبان 15
استعداد 7
تخصصی 17
سلام
رتبه ۱۰۱ نرم افزار (آخرین رتبه مجاز روزانه ۱۲۲)
زبان ۶/۶۷
استعداد ۲۷/۷۸
تخصصی ۳۴/۸۱
معدل موثر ۱۷/۳۷

از دوستان سوال دارم که با توجه به سال پیش، شما فکر میکنید از بین دانشگاه های اصفهان، صنعتی اصفهان، یزد، کاشان، شیراز، اراک، مشهد، من انشاله به کدوم دانشگاه ها دعوت میشم؟؟
و آیا ممکن است من به هیچ دانشگاهی دعوت نشوم (یعنی از افرادی که مجاز به انتخاب رشته میشوند، حتما به مصاحبه دعوت میشوند یا اینکه ممکن است از یک رتبه به بعد، به مصاحبه هیچ دانشگاهی دعوت نشوند-دوستان با توجه به نتایج سال پیش لطفا پاسخ بدهند)؟
ممنون
(31 فروردین 1393 07:56 ب.ظ)fanisani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
۲۳۷۲

زبان ۲۵/۵۶
استعداد ۱۸/۸۹
تخصصی ۵۲/۵۹
معدل موثر ۱۷/۶۵
رتبه ۵
آخرین نفر مجاز شده در روزانه ۶۰
کااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااارت درسته
چه گرایشی میخوای بخونی
میشه در مورد اینکه چی بخونیم و چطوری بخونیم برامون بگی
(31 فروردین 1393 09:56 ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 فروردین 1393 07:56 ب.ظ)fanisani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
۲۳۷۲

زبان ۲۵/۵۶
استعداد ۱۸/۸۹
تخصصی ۵۲/۵۹
معدل موثر ۱۷/۶۵
رتبه ۵
آخرین نفر مجاز شده در روزانه ۶۰
کااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااارت درسته
چه گرایشی میخوای بخونی
میشه در مورد اینکه چی بخونیم و چطوری بخونیم برامون بگی

مخلصتم ... بیشتر دنبال زمینه های هوش و داده کاوی هستم یا تحلیل شبکه های اجتماعی البته تا یار که را خواهدو میلش به که باشد Smile)
امسال طراحاش همه از شریف بودند به نظرم ببین هر درسی را از کجا درس میدند همونو بخون. البته داده کاوی اسلایدای دانشگاه آخن را خونده بودم که دکتر خدیوی تو پلی تکنیک تدریسش میکنه. عالی بود تقریبا کاملا پوشش داده بود همه سوالاتا. آهان استعداد هم بخون من نخونده بودم. من 1 ماه از کارم کم کردم و خوندم و به نظرم اگه درسایی که برای کنکور فوق لیسانس هست را مسلط باشی کار خیلی سختی پیش رو نداری.
لینک مرجع