تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 60 معماری کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[attachment=15889]
اینم از رتبه من .خدا را شکر.

احتمال این که روزانه تهران بیارم هست دیگه؟

پ.ن: نخیر دلم الکی خوش بود Smile تهران رو با یه نفر فاصله نیاوردم که خوب از آدم بدشانسی مثل من اصلا دور از انتظار نبود Smile
البته خدا رو شکر شریف شبانه هم خوبه، باید کار کنم پولش رو در بیارم.

[attachment=16651]
تبریک میگم، تهران رو نیاری امیرکبیر قبولی.بهر حال امیدوار باش
جناب هم تراز و هم رتبه!!! اینو ببینین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ان شاالله که صحت داره
(24 اردیبهشت 1393 03:29 ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط: [ -> ]جناب هم تراز و هم رتبه!!! اینو ببینین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ان شاالله که صحت داره

Smile بله خوندم. من هم امیدوارم که مشکلی پیش نیاد. یه خبر خوب هم این که یکی از دوستای من تا الان 10 نفر همپوشانی پیدا کرده با رتبه 60 معماری.
(24 اردیبهشت 1393 08:17 ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 اردیبهشت 1393 03:29 ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط: [ -> ]جناب هم تراز و هم رتبه!!! اینو ببینین

ان شاالله که صحت داره

Smile بله خوندم. من هم امیدوارم که مشکلی پیش نیاد. یه خبر خوب هم این که یکی از دوستای من تا الان ۱۰ نفر همپوشانی پیدا کرده با رتبه ۶۰ معماری.

واااااااای تو رو خدا اینقد به من استرس وارد نکنینSad(((((((((((((((((بدم اینجور که میگن در صورتی که دونفر رتبه 60 باشن بعدی رتبه61 نیست و 62 هستش و من الان 62 یه معماری پیدا کردمSmile یعنی ما دو نفریم
آپدیت شد Smile
سلام !
چه میلیمتری از تهران رد 38-39 و شبانه شریف22-22 قبول شدی !!!!!!! :-S Big Grin Wink
(09 شهریور 1393 09:57 ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام !
چه میلیمتری از تهران رد ۳۸-۳۹ و شبانه شریف۲۲-۲۲ قبول شدی !!!!!!! :-S Big Grin Wink
سلام آذرخش
آره می بینی تو را خدا!! Smile البته شبانه شریف یکی بیشتر نبود توی دفترچه پس تعجبی نداره که من اولین و آخرین نفری بودم که شبانه رو آوردم.
إإإإ راست میگیاااا پس خیلی دیگه دقیق کار کردی !
از این به بعد بهت میگیم شریف قاپ Big Grin Big Grin
(09 شهریور 1393 11:12 ب.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط: [ -> ]
چه میلیمتری از تهران رد ۳۸-۳۹ و شبانه شریف۲۲-۲۲ قبول شدی !!!!!!! :-S Big Grin Wink
سلام آذرخش
آره می بینی تو را خدا!! Smile البته شبانه شریف یکی بیشتر نبود توی دفترچه پس تعجبی نداره که من اولین و آخرین نفری بودم که شبانه رو آوردم.

دروغ نگین منم قبول شدم پس شما اولین و آخریش نبودی
إإإ یعنی 1میخوان 2 تا میبرن ؟ !! Big Grin
سردرنمیارم از این ظرفیتا !!!؟؟؟ :-؟؟
(09 شهریور 1393 11:59 ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام آذرخش

شما هم شبانه شریف ؟
(10 شهریور 1393 12:29 ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام آذرخش

شما هم شبانه شریف ؟

نه منکه تو کارنامه سبزم شبانه شریفو قول شده بودم:دی الان که میرم روزانه امیرکبیر ان شااللهSmile نشد هم کلاس باشیم

اصلا چیز عجیبی نیست اگه ما یک جا قبول میشدیم حتی شبانه شریف که یک نفر ظرفیت داشت.انتخاب رشته منو و ایشون کاملا موازی بررسی میشه ولی من روزانه هارو بالاتر از شبانه ها زده بودم اونم به خاطر مشکلات خوابگاه و اینا
(10 شهریور 1393 03:57 ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1393 12:29 ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام آذرخش

شما هم شبانه شریف ؟

نه منکه تو کارنامه سبزم شبانه شریفو قول شده بودم:دی الان که میرم روزانه امیرکبیر ان شااللهSmile نشد هم کلاس باشیم

اصلا چیز عجیبی نیست اگه ما یک جا قبول میشدیم حتی شبانه شریف که یک نفر ظرفیت داشت.انتخاب رشته منو و ایشون کاملا موازی بررسی میشه ولی من روزانه هارو بالاتر از شبانه ها زده بودم اونم به خاطر مشکلات خوابگاه و اینا

کارنامه سبز دیگه چیه ؟ چیز جدیدی گزاشتن سایت سنجش؟ Big Grin
کارنامه سبز دیگه چیه ؟ چیز جدیدی گزاشتن سایت سنجش؟ Big Grin
[/quote]

کارنامه نهاییمونه الان رو سایته البته شما احتمالا یه انتخاب کردی همونم قبول شدی برا ماهاست که چندتا انتخاب داشتن:دی
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع