تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد + اطلاعیه اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مشاورعالی سازمان سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 93 تا ساعت 24 چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای داوطلبانی که تا کنون نسبت به انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، این زمان تمدید شده است، گفت: داوطلبان می‌توانند تا زمان اعلام شده با مطالعه دقیق دفترچه به سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه و نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی همچنین درباره تغییرات و اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته اظهار کرد: اطلاعیه تغییرات و اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته آزمون ارشد 93 از ساعت 18 امروز 28 اردیبهشت ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی خاطر نشان کرد داوطلبان می‌توانند بر اساس اصلاحات موجود نسبت به انتخاب رشته یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام کنند.

منبع :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون از اطلاعیه..
حالا یه سوال از دانشگاتون دارم.شما اطلاع دارید ارشد هوش دانشگاتون در چه سطحه؟ راهنمایی کنید ممنون میشم
اگه کسی 5 بار انتخاب رشته اش رو عوض کرده باشه ، بازم بهش اجازه ویرایش میدن ؟
من نمی دونستم فقط 5 بار متونم ویرایش کنم ..... الآن دیگه نمیذاره !!!!
شریف هیچی شبکه نمی گیره ... این اوضاع رو خیلی نامعلوم می کنه. واقعا ناراحت کنندست...
الان کلا یعنی شریف اصلا ورودی برای آی تی نداره؟ :-؟
یکم عجیب نیست؟
قبلا این اتفاق افتاده؟
کلا شریف ای تی رو حذق کرده!!!!
نباید اعتراض کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
اره شریف چیزی نمیگیره و واقعا متاسفم
فک کنم بچه ها خیلی هاشون نمیدونند که شریف حذف کرده رشته شبکه رو!!!
کاش از اول شریف ظریفتی اعلام نکرده بود که بخواد یهویی حذفش کنه:-((
بنظر شما میشه کاری کرد؟؟ اعتراض جواب میده؟؟؟؟
(30 اردیبهشت 1393 06:22 ق.ظ)delnian نوشته شده توسط: [ -> ]بنظر شما میشه کاری کرد؟؟ اعتراض جواب میده؟؟؟؟

بله ،جواب میده بچه ها دیروز رفتن پیگیری امروز هم میرن اگه شما هم تهران هستید میتونید برید واسه اعتراض ،ساعت 10 صبح تو دانشگاه شریف
(30 اردیبهشت 1393 07:47 ق.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 اردیبهشت 1393 06:22 ق.ظ)delnian نوشته شده توسط: [ -> ]بنظر شما میشه کاری کرد؟؟ اعتراض جواب میده؟؟؟؟

بله ،جواب میده بچه ها دیروز رفتن پیگیری امروز هم میرن اگه شما هم تهران هستید میتونید برید واسه اعتراض ،ساعت ۱۰ صبح تو دانشگاه شریف

من متاسفانه تهران نیستم و از این اوضاع هم خیلی ناراحتم اینکه شریف اصلا آیتی نگیره اوضاع رو برای همه بد میکنه. امیدوارم اوضاع تغییر کنه. لطفا اگه خبری شد اعلام کنید.
ممنونم.
(29 اردیبهشت 1393 09:04 ق.ظ)delnian نوشته شده توسط: [ -> ]شریف هیچی شبکه نمی گیره ... این اوضاع رو خیلی نامعلوم می کنه. واقعا ناراحت کنندست...

البته من نمی دونم شما از چه منبعی این اطلاعات رو گرفتین اما به نظرم اشتباه می کنین . فایل کد رشته های اصلاحی رو بگیرید و صفحه 7 ستون های 58-61 شبکه شریف هستند.

سالهای پیش که جواب داده!!!
(30 اردیبهشت 1393 10:33 ق.ظ)yahoo_manesht نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 اردیبهشت 1393 09:04 ق.ظ)delnian نوشته شده توسط: [ -> ]شریف هیچی شبکه نمی گیره ... این اوضاع رو خیلی نامعلوم می کنه. واقعا ناراحت کنندست...

البته من نمی دونم شما از چه منبعی این اطلاعات رو گرفتین اما به نظرم اشتباه می کنین . فایل کد رشته های اصلاحی رو بگیرید و صفحه ۷ ستون های ۵۸-۶۱ شبکه شریف هستند.

بالا ی صفحه 6 رو نگا کنی میبینی اینا حذف شدن
(30 اردیبهشت 1393 10:45 ق.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 اردیبهشت 1393 10:33 ق.ظ)yahoo_manesht نوشته شده توسط: [ -> ]

البته من نمی دونم شما از چه منبعی این اطلاعات رو گرفتین اما به نظرم اشتباه می کنین . فایل کد رشته های اصلاحی رو بگیرید و صفحه ۷ ستون های ۵۸-۶۱ شبکه شریف هستند.

بالا ی صفحه ۶ رو نگا کنی میبینی اینا حذف شدن

حق با شماست. به این موضوع دقت نکرده بودم
در رابطه با موضوع حذف شبکه از کد رشته ها قدم رنجه بفرمایید اینجا

صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع