تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اطلاعات جامع درباره رشته شبکه های کامپیوتری نیاز دارم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من از کجا میتونم اطلاعات جامع درباره شبکه های کامپیوتری از قبیل

ازمون ارشد
دانشگاه ها
درس های تدریس شده در هر دانشگاه
مباحث شاخص تو هر دانشگاه...

بدست بیارم .
مثلا من میخام بدونم کدوم دانشگاه تمرکزش درباره شبکه های نوری هست . کجا شبکه های بی سییم . کجا شبکه های موبایل و ....

ممنون میشم راهنمایی کنید.
چه سوالای خوبی، مرسی، اگه هر کس از دوستان جواب یه بخش رو هم بدونه و بده خیلی خوب میشه، پیشاپیش مرسی‎Smile
(15 خرداد 1393 09:44 ق.ظ)Moh3nRezaei نوشته شده توسط: [ -> ]بدونم کدوم دانشگاه تمرکزش درباره شبکه های نوری هست . کجا شبکه های بی سییم . کجا شبکه های موبایل و ....
میرید تو سایت دانشگاهها اسم اساتید رو پیدا می کنید
بعد از طریق جستجو در سایتهایی مثل google scholar لیست مقالات اساتید رو پیدا می کنید
بعد از آن با دیدن موضوعات مقالات میفهمید اون استاد در چه شاخه هایی کار می کند

Barzan.Hayati

دانشگاه شهید بهشتی برنامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لیست دروس تحصیلات تکمیلی ارائه شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشگاه تهران
چارت آموزشی:

آدرس گروه:

لیست تمام دروس ارایه شده

گروه آی تی دانشگاه شریف

لینک مرجع