تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تعداد تمام جمع کننده و نیم جمع کننده در مدار ترکیبی ضرب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

کتاب معماری پوران گفته در مدار ترکیبی ضرب، برای ضرب m*n بیتی، به تعداد min m,n نیم جمع کننده و (mn - (m+n تا تمام جمع کننده نیاز داریم.
ولی به نظره کن غلطه. چون ما در هر سطح از ضربمون میتونیم دوتا نیم جمع کننده استفاده کنیم. حالا شما حساب کنید ببینید با این فرمولا جور در میاد آیا؟!Undecided

نتیجه تحقیقاتونم به من اظلاع بدید لدفنSmile

ممنون
(05 مرداد 1393 07:43 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

کتاب معماری پوران گفته در مدار ترکیبی ضرب، برای ضرب m*n بیتی، به تعداد min m,n نیم جمع کننده و (mn - (m+n تا تمام جمع کننده نیاز داریم.
ولی به نظره کن غلطه. چون ما در هر سطح از ضربمون میتونیم دوتا نیم جمع کننده استفاده کنیم. حالا شما حساب کنید ببینید با این فرمولا جور در میاد آیا؟!Undecided

ممنون

بنظر میاد Carry هارو در نظر نگرفتی
(05 مرداد 1393 07:43 ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

ممنون
سلام به caray ها هم دقت کنید توی پیوست فرمول رو تقریبا با مثال اثبات کردم .سوالی بود باز بپرسید موفق باشید
بله بله. آخه من از یک دید دیگه نگاه میکردم که منطقی هم بود ولی کاربردی نبود.Smile

ممنون دوستان
لینک مرجع