تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پذیرفته شدگان دانشگاه مجازی مهر البرز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها مدیریت سیستم های اطلاعاتی دانشگاه مجازی مهرالبرز قبول شدم
میخواستم بدونم کسی دیگه ایی هم تو مانشت هست که اونجا قبول شده باشه؟
کسی اطلاعات تازه ای از وضعیت دانشگاه و سطح کیفیش داره؟
ممنون.
سلام
دوستان کسی در مورد دانشگاه های مجازی اطلاعاتی داره؟
(03 شهریور 1393 04:27 ب.ظ)rahayi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

لطفا دوستانی که تجربه ارشد مجازی رو دارن بیان با بقیه در میون بذارن!
یعنی هیچکس راجه به مهر البرز و دوره های مجازی اطلاعاتی نداره؟
کسی که دانشجوی مهر البرز باشه نداریم؟؟
(03 شهریور 1393 05:26 ب.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 شهریور 1393 04:27 ب.ظ)rahayi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

لطفا دوستانی که تجربه ارشد مجازی رو دارن بیان با بقیه در میون بذارن!

سلام من برای شما یک پیام خصوصی گذاشتم لطفا جواب میدین. حیاتی هست.
سلام
اگه از بابت شهریه مشکلی نداشته باشین ادامه بدین
چرا که میتونین از این دانشگاه ها معرفی نامه بگیرین جهت حضور تو کلاسای دانشگاه دیگه
اساتید مهر البرز همان اساتید شریف میباشن و حتی برای رفع اشکال برای دانشجوهاشون دفتر خودشون تو شریف معرفی کردن
(04 شهریور 1393 12:00 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
چرا که میتونین از این دانشگاه ها معرفی نامه بگیرین جهت حضور تو کلاسای دانشگاه دیگه
اساتید مهر البرز همان اساتید شریف میباشن و حتی برای رفع اشکال برای دانشجوهاشون دفتر خودشون تو شریف معرفی کردن

ببخشید این جمله اولتون دقیقا یعنی چی؟بحث معرفی نامه؟همه مجازی ها می تونن اینکارو کنن؟
در مورد همه مجازی ها نمیدونم این موسسه تو دفترچه این مورد ذکر کرده
(04 شهریور 1393 12:15 ب.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط: [ -> ]

ببخشید این جمله اولتون دقیقا یعنی چی؟بحث معرفی نامه؟همه مجازی ها می تونن اینکارو کنن؟

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
من در مورد مجازی مهر البرز اطلاع خاصی ندارم
اما در مورد مجازی ها چند نکته رو باید به یاد داشته باشیم
اول اینکه از این دو سال و هزینه ای که می کنیم چه استفاده ای میخوایم بکنیم
میخوایم بعدا تدریس کنیم؟ در مورد رشته تحصیلی مون برای خودمون کسب و کاری راه بندازیم یا جایی مشغول به کار بشیم؟ میخوایم ادامه بدیم یا بریم خارج؟
در اینطور موارد چند تا چیز رو در نظر بگیرین اینکه شاید اساتید دوره های مجازی همون اساتید باشند اما آیا اعتبار مدرکش هم برای تدریس یا ادامه تحصیل به درد میخوره؟ و یا اگر هدفتون یادگیری بیشتر هست مثلا در مورد آی تی ببینین تفاوت چیزی که برای به کار بردن تو کسب و کار یاد می گیرین تو دوره کارشناسی و ارشد چقدر هست، آیا واقعا ارزش صرف دو سال وقت و هزینه رو داره؟ راحت نگین یا فکر نکنین قطعا دوره ارشد با کارشناسی خیلی فرق داره بهش فکر کنین که چیزایی که یاد خواهید گرفت چقدر عملا کاربرد خواهد داشت
یه مورد دیگه هم اینکه صرف یکسان بودن اساتید دلیلی نمیشه که دوره هم همون دوره باشه، مسلما چیزی که شریف رو شریف کرده جو دانشگاه و دانشجویان و اصلا نوع تدریس و کار کشیدن استاد تو فضای اون دانشگاه هست مگر نه همون استاد ممکنه به خاطر پیشنهاد مالی بهتر هزار جای دیگه هم تدریس کنه
دوستان میخوام این رو هم اضافه بکنم که نمیخوام در مورد مجازی ها بدبین باشم اما خیلیا به همین دلایل که اساتیدشون یکی هست و ... تن به مجازی میدن. من سعی کردم در این مورد بپرسم و اونطوری که فهمیدم یکسان بودن اساتید در واقع اصلا تاثیری نداره
هر چند بیشتر از هر چیزی تلاش دانشجو مهمه اما کسی که ارشد می خونه هدفش یا رسیدن به موقعیت بهتره یا ادامه تحصیل تو همون رشته تو مقاطع بالاتر و اگه این ها نباشه ممکنه فقط بخواد مدرکش رو داشته باشه
فکر می کنم مجازی ها کمکی در مورد ادامه تحصیل نمی کنن مگر در شرایط خاصی که البته شرایط هیچ کس با دیگری قابل مقایسه نیست و هر کس باید شرایط خودش رو سبک سنگین بکنه و تصمیم بگیره
اما در صورتی هم که خواستین به صورت مجازی ادامه تحصیل بدین حتما از موسسات و دوستان در مورد اعتبار موسسه یا دانشگاه ارائه دهنده و کیفیت ارائه آموزش و دسترسی به اساتید و محتواهای آموزشی و آزمون هاا اطلاع کامل بگیرین.
لینک مرجع