تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خدا هیچکی رو سر دو راهی نذاره!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من بدجوری گیر کردم نمی تونم تصمیم بگیرم، میخوام خواهش کنم شرایط منو بخونید و نظراتونو بگید شاید بتونم جمع بندی کنم
من امسال نتونستم تو کنکور رتبه خوبی بیارم اما احتمالا علوم تحقیقات قبول شم،
دیگه فک می کنم بیشتر از این نباید پشت کنکور بمونم از طرفی فکر دکترا(اینکه اگه برم دانشگاه آزاد باید قید دکترا ملی رو بزنم) و اینکه مدرک آزاد معتبر نیست، راحتم نمی ذاره چند روزیه که درسامو شروع کردم اما خیلی بی انگیزم می خواستم ببینم شما اگه جای من بودین چیکار می کردین؟
از بین دانشگاه های ازاد علوم تحقیقات خیلی معتبره
ولی بقیه شون رو برای دکتری ، حسابی روش نیست.ممکنه موقع مصاحبه رد کنن

اگه علوم تحقیقات قبول بشید به نظر من ارزششو داره
(06 شهریور 1393 06:19 ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من بدجوری گیر کردم نمی تونم تصمیم بگیرم، میخوام خواهش کنم شرایط منو بخونید و نظراتونو بگید شاید بتونم جمع بندی کنم
من امسال نتونستم تو کنکور رتبه خوبی بیارم اما احتمالا علوم تحقیقات قبول شم،
با توجه به اینکه متولد ۶۹ هستم دیگه فک می کنم بیشتر از این نباید پشت کنکور بمونم از طرفی فکر دکترا(اینکه اگه برم دانشگاه آزاد باید قید دکترا ملی رو بزنم) و اینکه مدرک آزاد معتبر نیست، راحتم نمی ذاره چند روزیه که درسامو شروع کردم اما خیلی بی انگیزم می خواستم ببینم شما اگه جای من بودین چیکار می کردین؟ چون با توجه به شناختی که از خودم دارم می دونم حتی اگه بازم بخونم شاید بتونم تو یه دانشگاه درجه دو و سه قبول شم،می ارزه دوباره بخونم با توجه به اینکه همکلاسی ای من دیگه ارشد و امسال تموم می کنن اگه جای من بودین دوباره می خوندین،اصلا مدرک دانشگاه های دو و سه برتری خاصی به مدرک علوم و تحقیقات داره؟

دوست عزیز من شنیدم اگه ارشدو از آزاد بگیرید دیگه دکترا جز آزاد جایی پذیرش نمیشید داخل ایران.مگر اینکه یه رزومه و معدل خوب داشته باشید و بتونید برید خارج از کشور(حتی با فاند خوب)بالاخره هدفتون مهمه بخواین ایران بمونین یا نه
موفق باشید
راستش من با اینکه سنم از شما خیلی بیشتره ولی نتونستم خودمو راضی کنم که ارشد رو برم آزاد(سال گذشته تهران شمال قبول شدم، سال قبلش قزوین رو توی تکمیل ظرفیت آورده بودم) امسال به قول شما دانشگاه درجه دو/سه قبول شدم ولی راضیم به خاطر اینکه موقع مصاحبه استخدام دید م چه دید منفی به فارغ التحصیلان آزاد دارن متاسفانه، اصلا براشون مهم نبود طرف شبانه یه دانشگاه پرت توی یه شهرستان پرت درس خونده باشه، همین که پسوند دولتی رو یدک میکشید براشون کافی بود
(06 شهریور 1393 07:33 ب.ظ)n268 نوشته شده توسط: [ -> ]از بین دانشگاه های ازاد علوم تحقیقات خیلی معتبره

فرق نمیکنه علوم تحقیقات چه شهری باشه؟
سلام دوست عزیزم
چرا بی انگیزه شدی ؟
مطمین باش اگه خودتو باور داشته باشی 100%سال دیگه دولتی قبول میشی.
بشین بخون
(06 شهریور 1393 08:06 ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 شهریور 1393 07:33 ب.ظ)n268 نوشته شده توسط: [ -> ]از بین دانشگاه های ازاد علوم تحقیقات خیلی معتبره

فرق نمیکنه علوم تحقیقات چه شهری باشه؟
برای دکتری مهم رزومه ی دانشجوعه.دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی رو برای این رد میکنن که اکثر فارغ التحصیلاشون رزومه ی خوبی ندارند.و جو و اساتید دانشگاه جوری نیست که بچه ها رو سوق بده به سمت مقاله ی خوب نوشتن

اما من امروز با یکی از اساتید مشورت کردم.گفت علوم تحقیقات تهران خوبه
علوم و تحقیقات تهران ویترین دانشگاه آزاده
دوست من نگران نباش.من با اینکه ارشد آزاد علوم تحقیقات یکی از شهرستانها هستم ولی دکتری روزانه دولتی قبول شدم.برای مصاحبه رزومه مهمه.مقالات و پایان نامه قوی میتونه نقاط ضعف رو بپوشونه.البته من کارشناسیم دولتی بوده که بازم تاثیر داشت.
(13 شهریور 1393 03:07 ق.ظ)reskandarinia نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من نگران نباش.من با اینکه ارشد آزاد علوم تحقیقات یکی از شهرستانها هستم ولی دکتری روزانه دولتی قبول شدم.برای مصاحبه رزومه مهمه.مقالات و پایان نامه قوی میتونه نقاط ضعف رو بپوشونه.البته من کارشناسیم دولتی بوده که بازم تاثیر داشت.
واقعا؟خیلی خوشحالم کردین، منم کارشناسی روزانه بودم،
من توی کارشناسیم مقاله داشتم،واقعا اگه رزومه مهم باشه من همه ی تلاشم و میکنم، ولی من شنیدم قانون نانوشته اس که ارشد آزاد و توی مصاحبه ی دکترا رد می کنن
موفق باشید
لینک مرجع