تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شبکه پارسه ویرایش 93 متفاوت با سال های گذشته!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان. امیدوارم حال همه خوب باشه. امروز کتاب شبکه پارسه ویرایش 93 رو از فروشگاه اینترنتی این موسسه خریدم ولی در عین ناباوری حجم این کتاب کم شده(حدود 180 صفحه). دوستانی که ویرایش 93 رو هم مطالعه کردن نظرشون رو درباره این ویرایش و مقایسه اون با ویرایش سال های قبل عرض کنن. ممنون
(15 شهریور 1393 01:55 ب.ظ)yazdanpanah20 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. امیدوارم حال همه خوب باشه. امروز کتاب شبکه پارسه ویرایش ۹۳ رو از فروشگاه اینترنتی این موسسه خریدم ولی در عین ناباوری حجم این کتاب کم شده(حدود ۱۸۰ صفحه). دوستانی که ویرایش ۹۳ رو هم مطالعه کردن نظرشون رو درباره این ویرایش و مقایسه اون با ویرایش سال های قبل عرض کنن. ممنون

پاسخ قبلی (IR.Sina) درست بود. بله این کتاب فقط به مباحث مربوط به لایه‌های پایین پرداخته، و مشتمل بر هشت فصل اول کتاب قبلی است. تا جایی که بنده بررسی کردم، از نظر محتوا هیچ تغییری این هشت فصل با کتاب چاپ قبل نداشته و فقط تغییرات ظاهری در صفحه‌بندی رو داشته. جلد دوم تا جایی که بنده اطلاع دارم هنوز برای عرضه در کتاب فروشی ها نیومده.
سلام

دوستان من شبکه دکتر حقیقت(پارسه) چاپ سال ۸۹ رو دارم.
موضوعاتش تغیر کرده؟ برای امسال کتاب جدید بخرم؟
تست های شبکه کنکورهای بعد از ۸۹ رو کی بزنم؟ هم زمان با خوندن یا توی ماه آخر دوره؟
لایه های شبکه و انتقال و کاربرد توی جلد دوم منتشر میشه (طبق گفته خود دکتر حقیقت )
و نویسندش خود دکتر حقیقته و آبان ماه منتشر میشه (به گفته نمایندگی موسسه پارسه )
سلامی دوستانی که کلاس شبکه اقای حقیقت میرن از جلد دوم کتاب خبری نیست؟Huh
سلام
ده روز پیش که با خود آقای دکتر حقیقت صحبت کردم، گفتند شبکه پارسه از فصل نهم تا دوازده نخونید و بجاش فصل یک تا ۴ کراس رو بخونید.

شاید علت چاپ نشدن جلد دوم همین باشه. بازم اگه سوالی بود بگید ازشون بپرسم
(08 آبان 1393 04:58 ب.ظ)samieh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ده روز پیش که با خود آقای دکتر حقیقت صحبت کردم، گفتند شبکه پارسه از فصل نه تا 13 نخونید و بجاش فصل یک تا 4 کراس رو بخونید.

سلام. کتاب من تک جلدی سال 90 هست. یعنی 12 فصله. با این حساب من به جای فصل 9 تا 12 اگه قسمتهای مربوط رو از جزوه ی امیرکبیر دکتر صبایی بخونم حله یا باید پارسه رم اون فصلاشو بخونم؟

Sent from my C6603
ده روز پیش که با خود آقای دکتر حقیقت صحبت کردم، گفتند شبکه پارسه از فصل نهم تا دوازده نخونید و بجاش فصل یک تا ۴ کراس رو بخونید.

سلام مجدد ممنون پاسخ تون فقط چند سوال دیگه دارم میشه لطف کنید اینا رو هم بپرسین فکر کنم مثل من سوال خیل یها باشه Smile اگه بپرسین واقعا لطف بزرگی می کنین بهم
اولی اینکه نظرشون در مورد کتاب گارسیا چیه دیگه اونو نخونیم چون در ویس قبلی یعنی سال 89 گفته بودن بخونین ولی می خوام بدونم با توجه به سوالا ت چند سال اخیر نظرشون چیه بازم لازمه بخونیم یا نه همین کراس و پارسه کافیه و اگه قراره بخونیم کدوم فصل های گارسیا مهمه و خوبه خونده بشه
سوال دومم اخه کتاب اقای حقیقت بیشتر مساله ای هست یعنی لایه های بالاتز رو کراس هم روش حل مساله ای توضیح داده؟ چون من فعلا نخوندم واسه همین می پرسم یعنی با خوندن این می تونیم مساله حل کنیم ؟
سوال سومم اقای حقیقت واسه سیستم عامل یک جزوه ی مدیریت حافظه دارن که خلاصه خوبیه واسه جمع بندی و مرور می خواستم بدونم واسه شبکه هم دارن اکه دارن لطفا اونو به ما هم بدین
سوال چهارمم جواب خود ازمایی های های این کتاب رو دارین و یا میشه ازشون بگیرین؟یا اگه اینترنت هست لطف کنین لینکبدین چون سوال های جالبی داره یا نه اصلا حل این سوال های خودازمایی لازم نیست ؟ا
مجددا ممنونم از کمک تون
(09 آبان 1393 10:24 ب.ظ)sanamsayna نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام مجدد ممنون پاسخ تون فقط چند سوال دیگه دارم میشه لطف کنید اینا رو هم بپرسین فکر کنم مثل من سوال خیل یها باشه Smile اگه بپرسین واقعا لطف بزرگی می کنین بهم
اولی اینکه نظرشون در مورد کتاب گارسیا چیه دیگه اونو نخونیم چون در ویس قبلی یعنی سال ۸۹ گفته بودن بخونین ولی می خوام بدونم با توجه به سوالا ت چند سال اخیر نظرشون چیه بازم لازمه بخونیم یا نه همین کراس و پارسه کافیه و اگه قراره بخونیم کدوم فصل های گارسیا مهمه و خوبه خونده بشه
سوال دومم اخه کتاب اقای حقیقت بیشتر مساله ای هست یعنی لایه های بالاتز رو کراس هم روش حل مساله ای توضیح داده؟ چون من فعلا نخوندم واسه همین می پرسم یعنی با خوندن این می تونیم مساله حل کنیم ؟
سوال سومم اقای حقیقت واسه سیستم عامل یک جزوه ی مدیریت حافظه دارن که خلاصه خوبیه واسه جمع بندی و مرور می خواستم بدونم واسه شبکه هم دارن اکه دارن لطفا اونو به ما هم بدین
سوال چهارمم جواب خود ازمایی های های این کتاب رو دارین و یا میشه ازشون بگیرین؟یا اگه اینترنت هست لطف کنین لینکبدین چون سوال های جالبی داره یا نه اصلا حل این سوال های خودازمایی لازم نیست ؟ا
مجددا ممنونم از کمک تون

سلام
امروز عین گفته های شمارو براشون گفتم ، جواب دادند:
واسه شبکه 8 فصل اول کتاب من در پارسه و 4 فصل اول ROSS رو بخونید کافیه
(10 آبان 1393 10:43 ب.ظ)samieh نوشته شده توسط: [ -> ]

اولی اینکه نظرشون در مورد کتاب گارسیا چیه دیگه اونو نخونیم چون در ویس قبلی یعنی سال ۸۹ گفته بودن بخونین ولی می خوام بدونم با توجه به سوالا ت چند سال اخیر نظرشون چیه بازم لازمه بخونیم یا نه همین کراس و پارسه کافیه و اگه قراره بخونیم کدوم فصل های گارسیا مهمه و خوبه خونده بشه
مجددا ممنونم از کمک تون

سلام
سلام. منم سوال پرسیدما ؟ من راس ندارم میشه بپرسین بعد 8 فصل پارسه اون قسمتهایی که تو پارسه نیست از جزوه.ی صبایی بخونم کافیه یا تواما باید از پارسه هم بخونم اون فصلارو؟

Sent from my C6603

(10 آبان 1393 10:43 ب.ظ)samieh نوشته شده توسط: [ -> ]

مجددا ممنونم از کمک تون

سلام
سلام. منم سوال پرسیدما ؟ من راس ندارم میشه بپرسین بعد 8 فصل پارسه اون قسمتهایی که تو پارسه نیست از جزوه ی صبایی بخونم کافیه یا تواما باید از پارسه هم بخونم اون فصلارو؟ البته منظورم بعد اون 8 فصله؟

Sent from my C6603
لینک دانلود کتاب راس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اسلایدهای کتاب

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حل تمرین کتاب

(10 آبان 1393 11:14 ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
واسه شبکه ۸ فصل اول کتاب من در پارسه و ۴ فصل اول ROSS رو بخونید کافیه
----------------------------------
سلام. منم سوال پرسیدما ؟ من راس ندارم میشه بپرسین بعد ۸ فصل پارسه اون قسمتهایی که تو پارسه نیست از جزوه.ی صبایی بخونم کافیه یا تواما باید از پارسه هم بخونم اون فصلارو؟

Sent from my C6603
شبکه پارسه جلد دومش بالاخره میاد تا آخر آبان یا نه?!
از دوستانی که با دکتر در ارتباطند خواهش دارم این قضیرو بپرسن و خبر قطعیشو هرچه زودتر اینجا اعلام کنند
(14 آبان 1393 08:53 ب.ظ)luxamburg نوشته شده توسط: [ -> ]شبکه پارسه جلد دومش بالاخره میاد تا آخر آبان یا نه?!
از دوستانی که با دکتر در ارتباطند خواهش دارم این قضیرو بپرسن و خبر قطعیشو هرچه زودتر اینجا اعلام کنند

میپرسم ازشون...
(14 آبان 1393 10:51 ب.ظ)samieh نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 آبان 1393 08:53 ب.ظ)luxamburg نوشته شده توسط: [ -> ]شبکه پارسه جلد دومش بالاخره میاد تا آخر آبان یا نه?!

میپرسم ازشون...

سلام بچه ها
آقای دکتر پاسخ دادن:

دارم ۴ فصل اول ROSS رو میدم به جای شبکه ۲
۲ فصلش آماده شده و به زودی در دفاتر پارسه تا آخر هفته یا اوایل هفته بعد توزیع میشه
دو فصل دیگش هم تا یک ماه دیگه
(17 آبان 1393 08:43 ب.ظ)samieh نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 آبان 1393 10:51 ب.ظ)samieh نوشته شده توسط: [ -> ]

میپرسم ازشون...

سلام بچه ها
آقای دکتر پاسخ دادن:

دارم ۴ فصل اول ROSS رو میدم به جای شبکه ۲
۲ فصلش آماده شده و به زودی در دفاتر پارسه تا آخر هفته یا اوایل هفته بعد توزیع میشه
دو فصل دیگش هم تا یک ماه دیگه

سلام دوست عزیز به صورت جزوه توزیع میشه یا کتاب .میشه اطلاع بدید لطفا اخه من پارسه ثبت نام نکردم چه جوری تهیه کنم...Sad Sad Sad
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع