تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: به نظر شما سخت ترین گرایش دانشگاهی چه گرایشی هست چرا؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت همگی
به نظر شما سخت ترین گرایش دانشگاهی چه گرایشی هست؟
پزشکی؟دندان پزشکی؟برق؟مکانیک؟حقوق؟ فیزیک؟و ...
با تشکر
باسلام
پزشکی
(18 شهریور 1393 07:00 ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام
پزشکی
یعنی پزشکی از مخابرات سخت تره
خیلی ها میگن مخابرات خیلی سخته
سلام
باید منظورتون رو از سختی واضحتر بگید ....

به نظرم من سخت ترین رشته دانشگاهی رشته ایست که بهش علاقه نداشته باشیم. تحصیلمون در اون رشته از روی اجبار و یا صرف گرفتن مدرک باشه

وگرنه مگه میشه کسی به درس و رشته ای علاقه مند باشه و بگه سخت ترین رشته است. بله دانشگاه اگر دانشگاه باشه انقدر سخت میگیرن که دانشجو به حدی از دانش برسه... ولی اینا مختص یک رشته خاص نیست

یک نکته دیگه هم اینکه برخی رشته ها خوب یکسری پیشنیازها داره. مثلا اگر ریاضی خیلی ضعیفی داریم، قطعا در برخی رشته ها مخصوصا مهندسی ها شدیدا به مشکل میخوریم
یا باید پایه قوی بشه، یا نریم سراغ این رشته ها
IT گرایش امنیت
(18 شهریور 1393 10:09 ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط: [ -> ]مثلا اگر ریاضی خیلی ضعیفی داریم، قطعا در برخی رشته ها مخصوصا مهندسی ها شدیدا به مشکل میخوریم
یا باید پایه قوی بشه، یا نریم سراغ این رشته ها

سلام،
من ریاضیم داغونه، دوستش دارم، ولی اصلاً ذهنم تو ریاضی واکنش نمیده.

اتفاقاً اکثر رشته های مهندسی خوراک یکی مثل منه که نمی تونه خوب تو دنیای علم و اثبات جولان بده ولی خوب می تونه سیستم هایی بسازه که عملاً جواب میدن.

البته بگم من در زمینه فلسفه قوی هستم و ریاضی هم ریشه در فلسفه داره.
به نظرم اگر به رشته علاقه مند باشی هیچ رشته سختی وجود نداره تو هر فیلدی یه سری چالش ها هست از ریاضی تا پزشکی و غیره.من خودم چون از مکانیک و عمران و اینا خیلی بدم میاد به نظرم سخته

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk
لینک مرجع