تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سبک زندگی با آقای پناهیان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها پیشنهاد میکنم اگه وقت کردین لاب لای درس خوندناتون سلسله سخنرانی های حاج آقا پناهیان رو درباره سبک زندگی گوش بفرمایین.
مرد بزرگیه.
سلام ممنون از لطفتون کاش لینک دانلود میزاشتید
(26 شهریور 1393 12:59 ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ممنون از لطفتون کاش لینک دانلود میزاشتید
سلام.خواهش میکنم. اگه کسی بخواد میتونه تو سخنرانی حاضر بشه( شبهای جمعه مسجد امام صادق سخنرانی دارن.)یه سرچ کوتاه کنید لیستش میاد ولی من دوتا لینک داشتم براتون میزارم-با آرزوی موفقیت روزافزونSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از این سایتم میتونید استفاده کنید

پایگاه اطلاع رسانی خود استاد پناهیان هست که هم فایلهای صوتی سخنرانیهاشونو برای دانلود قرار میدن و هم برنامه سخنرانیارو میزنن
سلام. به نظر "سبک زندگی با آقای پناهیان" رو در اصل باید از خانوم بچه‌های ایشون بشنویم! نه از خودشون.

شوخی کردم! جدی نگیرید.
ازتون بابت این پست تشکر می‌کنم. تقریباً دو سال پیش همین روزها بود که ایشون تو مسجد دانشگاه تهران در اینباره صحبت می‌کردن. متأسفانه بدلیل مشغله!! فقط از یک جلسه‌ی نیم ساعته از صحبت‌هاشون تونستم استفاده کنم ولی همونجا دستم اومد که واقعاً تو این زمینه حرف برای گفتن داره و از رو بخار معده صحبت نمی‌کنه؛ غیر از من، بقیه هم میخکوب گوش می‌کردن و لذت می‌بردن.
اوکی، مرسی
لینک مرجع