تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کمکککککک من با تراز 6590 و رتبه 85 وانتخاب اول دانشگاه زنجان ورودی بهمن شدم!!!1
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
HuhHuh
مگه با این کارنامه ممکنه ورودی بهمن شد ؟کسی شرایط منو داره؟ دوستان من چکار کنم
سوال اینجاست که اصلا ترم مهر پذیرش داره؟
شاید ترم مهر کلا این دانشگاه برای این رشته پذیرش نداره. به هر دلیلی
(21 شهریور 1393 10:54 ق.ظ)salmaa نوشته شده توسط: [ -> ]مگه با این کارنامه ممکنه ورودی بهمن شد ؟کسی شرایط منو داره؟ دوستان من چکار کنم
کارنامه نهایتون رو بزارید

چه رشته ای ؟ چه گرایشی؟؟
رشته کامپیوترم گرایش نرم افزار
دوستم با همین انتخاب و رتبه 400 ورودی مهر شده!!!!!!

کارنامم رو پیوست کردم
(21 شهریور 1393 10:54 ق.ظ)salmaa نوشته شده توسط: [ -> ]HuhHuh

دوست عزیز یادمه تو کنکور کاردانی رتبم 217 شد اما با این وضع دیدم ترم بهمن هستم!!!تازه تو دانشگاهم که رتبه 1 بودم، رفتم دانشگاه و خیلی ساده حل شد. شما هم روش بیفتید و حضورا برید دانشگاه، شاید کمی سخت باشه، اگه راحتون دوره، اما امیدوارم مشکلتون حل بشه.

راستی پرسیدم حالا من که رتبم مشکلی نداره، دلیلش چیه که بهمن افتادم، اولش گفت بر حسب نام خانوادگیه!!!!!!! بعد گفت بیا همراهم بریم ببینیم چی میشه Big Grin

ما که اصلا قانونی ندیدیم از وقتی آمدیم به این جمع!
به نظر من حتما اشتباه شده
پیگیری کنین
(21 شهریور 1393 10:54 ق.ظ)salmaa نوشته شده توسط: [ -> ]HuhHuh

100% اشتباه شده
دوستان میدونید جواب مرکز آزمون بهم چی بود؟
گفتن ما تصادفی انتخاب می کنیم و احتمال داره کسی با نمره بهتر اصلا درنیاد!!!!1
این درد رو کجا باید برد؟!!!!!!!
وزارت علوم میشه؟!!!!!!
(26 شهریور 1393 11:34 ق.ظ)salmaa نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان میدونید جواب مرکز آزمون بهم چی بود؟
گفتن ما تصادفی انتخاب می کنیم و احتمال داره کسی با نمره بهتر اصلا درنیاد!!!!1
وزارت علوم میشه؟!!!!!!

عزیزم قبلا هم اشاره کردم، مشکل منم قبلا همین بود، اما تو خود دانشگاه و خود مسئولین حل کردند. البته نه مسئولین، یکی که اونجا بود منو برد به نویسنده! معرفی کرد. اونم بدون اینکه کار خاصی کنه اسممو نوشت. حالا نمیدونم دقیقا سیستم ثبت نام اونجا به چه شکلیه. اما مال من تا جایی که یادمه تو 10 دقیقه حل شد.
(26 شهریور 1393 11:34 ق.ظ)salmaa نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان میدونید جواب مرکز آزمون بهم چی بود؟
گفتن ما تصادفی انتخاب می کنیم و احتمال داره کسی با نمره بهتر اصلا درنیاد!!!!۱
وزارت علوم میشه؟!!!!!!

Exclamation
رفتم دانشگاه گفت صدرصد اشتباه شده ولی مرکز آزمون باید حل کنه رفتم مرکز آزمون گفت از این اتفاقا میافته بعضی وقتا اینجور رندم انتخاب میکنن .
واقعا موندم چه کنم
والا زیاد از روال اداری نمیشه سر در آورد! قبلا یه مشکلی شبیه به این پیش اومده بود، یکی از اساتید گردن کلفت گفت برو پیش فلان مسئول، اما گفت نه، فردا بازم برو، زیاد بری حل میشه مشکلت. (به قولی منظورش این بود که سمج باشه)

فکر کنم حرف اون کلی بوده و در این مشکلم کار کنه، حالا شما هم برید از اساتیدتون یا مسئولی که باهاش رابطتون خوبه کمک بگیرید.

الان خیلی وقته مشکلتو اینجا مطرح کردی، اگه کسی میدونست الان گفته بود. شاید حرف استادمم واسه این قضیه کار کنه.

ببخشید دیگه، من بیشتر از این نمیدونم. اینا مشکلاتی بود که باهاش درگیر بودم و گفتم تا شاید به دردت بخوره راه حلاش.
لینک مرجع