تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انصراف از تحصیل. لطفا بخونید. خیلی برام مهمه.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشید ببخشید یه سئوال داشتم. من الان ترم هفتم مهندسی دانشگاه تهران جنوب هستم. متولد 71 ام. میخواستم بپرسم من الان میتونم واسه کنکور پزشکی بخونم اگه قبول شدم از اینجا انصراف بدم برم اونجا؟ یا کلا میتونم انصراف بدم برم کنکور پزشکی شرکت کنم و برم دانشگاه؟ یا باید برم سربازی بعد بیام شرکت کنم؟ ممنون از پاسخگوییتون.
از سایت نظام وظیفه برداشتم:
16- آیا دانشجویان انصرافی حق تحصیل مجدد را دارند؟
جواب :بلی . مشمولان در طی مدت تحصیل از دیپلم تا دکتری صرفا 1 بار می توانند از تحصیل انصراف و مجددا با پذیرفته شدن در دانشگاه به شرط : 1- عدم گذشت بیش از یکسال از تاریخ انصراف (قبل از اعزام به خدمت). 2- انصراف قبل از اتمام سنوات تحصیلی مصوب بوده باشد یعنی در سنوات ارفاقی نباشد .3-انصراف از تحصیل در مقطع ، با اخذ مدرک تحصیلی پایین تر نبوده باشد .(مثلا انصراف از کارشناسی پیوسته با اخذ مدرک کاردانی نباشد، مگر اینکه مدرک اخذ شده در سنوات مجاز تحصیل همان مقطع یعنی مقطع پایین تر به مشمول تعلق گرفته باشد که در این صورت در حکم فارغ التحصیل محسوب شده و ادامه تحصیل وی بلامانع می باشد)4- مقطع جدید ،تکراری نباشد.(یعنی قبلا از این مقطع فارغ التحصیل نشده باشد.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ترم 7؟؟؟؟؟؟؟؟
لینک مرجع