تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست راهنمایی پیرامون کتاب دکتر صدیقی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ضمن عرض خسته نباشید
دوستان عزیز برای حل و تسلط روی مسائل زیر چه کتابی را پیشنهاد می کنید ؟ من رشتم مهندسی فناوری اطلاعات هست و هیچ آشنایی با این درس ندارم .
منبع مورد تایید استاد هم کتاب دکتر صدیقی هست .
پیشاپیش قدردانی می کنم .
(18 مهر 1393 08:44 ق.ظ)JFarzam نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 مهر 1393 01:50 ق.ظ)visitor نوشته شده توسط: [ -> ]ضمن عرض خسته نباشید
دوستان عزیز برای حل و تسلط روی مسائل زیر چه کتابی را پیشنهاد می کنید ؟ من رشتم مهندسی فناوری اطلاعات هست و هیچ آشنایی با این درس ندارم .
منبع مورد تایید استاد هم کتاب دکتر صدیقی هست .
پیشاپیش قدردانی می کنم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تصاویر پیوست شده قابل رویت نیستند، اما برای تسلط به مطالب درس الکترونیک دیجیتال کتاب Digital Integrated Circuits نوشته Demassa و Ciccone بهترین کتاب موجود در این درس می باشد و به صورت کامل و به تفصیل مسائل در آن حل شده است.

عذر خواهی می کنم . لینک ها اصلاح شدند . با توجه به تیپ سوالات باز هم همین کتاب را توصیه می فرمایید ؟
(18 مهر 1393 10:01 ب.ظ)visitor نوشته شده توسط: [ -> ]عذر خواهی می کنم . لینک ها اصلاح شدند . با توجه به تیپ سوالات باز هم همین کتاب را توصیه می فرمایید ؟

بله / قطعاً
لینک مرجع