تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تعریف مدل مرجع و معماری مرجع؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی هست که تعریف مدل مرجع (reference model) و معماری مرجع (reference architecture) رو بدونه؟

Sent from my ME172V using Tapatalk
شما را ارجاع میدم به کتاب معماری نرم افزار لن باس ویراست دوم ترجمه شده هم هست این کتاب
دقیقا پاسخ سوال شما در فصل دوم این کتابه
(28 مهر 1393 11:51 ب.ظ)ebrahim.alaee نوشته شده توسط: [ -> ]شما را ارجاع میدم به کتاب معماری نرم افزار لن باس ویراست دوم ترجمه شده هم هست این کتاب

کتابش رو از اینترنت میشه گرفت؟
میشه به صورت کاملا خلاصه در حد تعریف بگین؟

(29 مهر 1393 09:39 ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 مهر 1393 11:51 ب.ظ)ebrahim.alaee نوشته شده توسط: [ -> ]شما را ارجاع میدم به کتاب معماری نرم افزار لن باس ویراست دوم ترجمه شده هم هست این کتاب

کتابش رو از اینترنت میشه گرفت؟
میشه به صورت کاملا خلاصه در حد تعریف بگین؟

بله میشه گرفت سرچ کنید عنوان
ترجمه معماری نرم افزار در عمل ویراست دوم
(28 مهر 1393 05:24 ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی هست که تعریف مدل مرجع (reference model) و معماری مرجع (reference architecture) رو بدونه؟

صندوق اینباکس شما پر شده، جوابش رو با استاد حنانی چک کردم و درست بود. اگر خواستید بگید تا براتون ایمیل کنم.
این سوال رو دکتر حنانی پرسیده بودن ک من جواب زیرو ارائه دادم و ایشون تاییدش کردن

Reference models used to represent properties of elements in a domain of interest
Reference architectures represent configurations of reference model elements created to address specific requirements based on specific set of principles
• از مدل مرجع برای نشان دادن خواص عناصر در دامنه مورد نظر استفاده می شود .
• معماری مرجع تنظیمات عناصر مدل مرجع را که برای پرداختن به نیاز های مشخص که مبتنی بر مجموعه ای از اصول خاص هستند را نمایش می دهد.
لینک مرجع