تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تناقض در کتاب پارسه (ضرب کننده آرایه ای)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
میشه لطفا این تناقض رو رفع کنیدBig Grin

نکته با مثال متن درس باهم مطابقت دارن ولی در حل تست تناقض پیدا شدHuh
باتوجه به این تناقض از نکته استفاده کنیم؟نکنیم؟آیا نکتش دارای تبصره خاصی هست؟!!
(تمامی عکسها از کتاب معماری پارسه هستن)
من تستشو توو پوران پیدا نمیکنم، اما باید تاخیر ٢٨٠ باشه
توو عکس اولتونم شرط مساوی بودن برای ts و tc باید برای قسمت tc>=ts باشه
تاخیر 290 میشه , تو کتاب پوران هم هست , فصل اول تست شماره 18
ولی تناقض....DodgyHuh

فکر میکنم تساوی رو اشتباه گذاشته !
(10 آبان 1393 01:03 ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط: [ -> ]تاخیر 290 میشه , تو کتاب پوران هم هست , فصل اول تست شماره 18
ولی تناقض....DodgyHuh

بله پیداش کردم و سوال ١٨ هست، پوران چاپ جدیدش خیلی عوض شده و احتمالا کتاب شمام چاپ قبله، چاپ جدید همونطور که گفتم جواب رو ٢٨٠ گفته
[attachment=17141]

دو عکس توو تاپیک جزوه ی معماری آپلود کردم که میتونه راهنمای خوبی برای این مدل سوالا باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(10 آبان 1393 01:40 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 آبان 1393 01:03 ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط: [ -> ]تاخیر ۲۹۰ میشه , تو کتاب پوران هم هست , فصل اول تست شماره ۱۸
ولی تناقض....DodgyHuh

بله پیداش کردم و سوال ١٨ هست، پوران چاپ جدیدش خیلی عوض شده و احتمالا کتاب شمام چاپ قبله، چاپ جدید همونطور که گفتم جواب رو ٢٨٠ گفته

دو عکس توو تاپیک جزوه ی معماری آپلود کردم که میتونه راهنمای خوبی برای این مدل سوالا باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جلّ الخالق! خوب شد فهمیدم ,ممنون
من ویرایش 15 معماری رو دارم , فصل های دیگه هم خیلی تغییر کرده ؟؟
(10 آبان 1393 02:18 ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 آبان 1393 01:40 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 آبان 1393 01:03 ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط: [ -> ]تاخیر ۲۹۰ میشه , تو کتاب پوران هم هست , فصل اول تست شماره ۱۸
ولی تناقض....DodgyHuh

جلّ الخالق! خوب شد فهمیدم ,ممنون
من ویرایش 15 معماری رو دارم , فصل های دیگه هم خیلی تغییر کرده ؟؟

والا من خودمم ١٤ رو داشتم و دو سه هفته ای هست ١٦ رو خریدم، تا الان که پیش میرم میبینم خیلی عوض شده
ای بابا هم چاپ 14 هم 15اش رو دارم
یعنی باز برم چاپ 16رو بخرم؟؟
لینک مرجع