تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کدوم فصلای گسسته پوران؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من تا الان از گسسته هیچی نخوندم. تو این فرصت کم مونده میخوام چند فصلو گزینشی بخونم.میشه بگین کدوم فصلا به صرفه تره از کتاب پوران؟

50 درصد دوم ساختمان داده و طراحی الگوریتمم از کتاب مقسمی همینه وضعیتم. اگه اونم راهنمایی کنین ممنون میشم؟

Sent from my C6603
(19 آذر 1393 05:16 ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من تا الان از گسسته هیچی نخوندم. تو این فرصت کم مونده میخوام چند فصلو گزینشی بخونم.میشه بگین کدوم فصلا به صرفه تره از کتاب پوران؟

50 درصد دوم ساختمان داده و طراحی الگوریتمم از کتاب مقسمی همینه وضعیتم. اگه اونم راهنمایی کنین ممنون میشم؟

Sent from my C6603
گسسته :منطق،مجموعه ها ورابطه ها؛روابط بازگشتی،
مرتب سازی و گراف ساختمان داده رو حتما حتمااا بخون.
کل کتاب رو که گفتی بخونه

یکی بزنی کافیه

منطق رو فقط خوب خوب بخون که مطمئن یکی بزنی
من کلش خوندم ، منفی زدم
به نظرم گرافو بخون از رو کتاب الگوریتمت که ساختمان و گسستت رو هم پوشش میده. مرتب سازی هم مشترکه ساختمان و الگوریتم. از گسسته رابطه و تابع هم چون کنکور لیسانس داشتیم زود قلقش میاد دستت.

(19 آذر 1393 08:50 ق.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط: [ -> ]منطق رو فقط خوب خوب بخون که مطمئن یکی بزنی
من کلش خوندم ، منفی زدم

من از فرصت استفاده کنم سوال بپرسم از شما. ساختارهای جبری تو ذهنم نمیره. ضرر میکنم بیخیالش شم؟
کتاب پارسه که خوب گفته
ولی اگه بی خیال شی بهتره فک کنم
وسواس به خرج نده
منم میخوام گسسته رو بخونم. کتاب پارسه رو بخرم بهتره؟؟
لینک مرجع