تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بافرسه حالته سوال کنکور90و87
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من توی حل این دوتاسوال دچار مشکل شدم
توشکل ۱حل۱امده ونات بافرراروی کل خروجی گذاشته وجوابوبه دس اورده توی شکل ۲امده بافررافقط به ورودی اولیه داده وجواب درست روبه دست اورده(حل۲شکل۲)حالااگه شکل اول روباراه دوم(نات رو فقط به ورودی اولیه داده)حل کنیم جواب صحیح به دس نمیاد(شکل۱حل۲)واگه شکل۲روباحل اول(نات بافر وربه کل خروجی بدیم شکل۲حل۱)جواب درست به دست نمیاد لطفاراهنمایی کنید من کجا رو مشکل دارم
به خاطر کیفیت نه چندان خوب تصاویر ببخشید
سپاس
سلام.فک کنم با حالتی که خروجی بافر 3 حالته not میشه مشکل دارید ببینید روش صحیح حل اینه که متغیر کنترلی not نشه و فقط ورودی
not شه ولی تو کنکور ارشد مثل اینکه متغیر کنترلی و ورودی با هم not میشن.شما هر دو تا روش رو برید ببینید کدوم جواب میده!!معمولا هر سوالی به یه روش حل کرده!!!ولی اولویت با اینه که متغیر کنترلی not نشه.یعنی اگه هر دو جواب رو دیدید اولویت با اینه که متغیر کنترلی not نشه
خیر / توی کنکور متغیر کنترلی not نمی شود (به طور کلی یه سوال غلط آمده است که حذف هم شده است).
همیشه راه حل درست را بروید یعنی از همان قانون Shannon برای حل این سوالات استفاده کنید (خروجی را بر اساس مقادیر مختلف متغیرهای کنترلی بدست آورید).
تشکراز جوابتون
لینک مرجع