تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: حافظه نانو کامپیوتر 90
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.بچه ها نصیر گفته گزینه ۲ درسته ولی انگاری سنجش ۳ رو گفته.میشه بگید حلش چجوریه؟؟
[تصویر:  331557_ky77n6rb1hleljg37216.png]
این سوال تو جلسه نکته تست استاد یوسفی هست.
به این شکل که شش تا شرط سه بیت میخواد.که میشه صدوسه تا با نانو.اما بی نانو 256تا دستور رو متفاوت گرفته هشت بیت ادرس.سه بیت شرط میشه 11.
سلام.قبل از استفاده از حافظه نانو اندازه ریز دستور ما ۱۰۰+x است.(۱۰۰ بیت برای سیگنالهای کنترل و x بیت برای شرط)
حالا اگه از نانو حافظه استفاده کنیم حافظه میکرو باید به ۲۵۶ ریز دستور آدرس بده که تعداد بیت هاش برای اینکار میشه ۸ بیت پس اینجا طول هر ریز دستور میشه ۸+x.حالا باید تو گزینه ها چک کنیم ببینیم کدوم عددها با چیزی که ما بدست آوردیم جور در میاد.که میشه گزینه ۲
(13 بهمن 1393 12:16 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]این سوال تو جلسه نکته تست استاد یوسفی هست.
به این شکل که شش تا شرط سه بیت میخواد.که میشه صدوسه تا با نانو.اما بی نانو ۲۵۶تا دستور رو متفاوت گرفته هشت بیت ادرس.سه بیت شرط میشه ۱۱/

این طریقه حل کردن کاملاً غلط است (من واقعاً برای ایشون متاسفم که این سوال رو اینطوری جواب داده).
در واقع به جای اینکه به سمت جواب رفته باشند، جواب رو سمت خودشون آورند.
(13 بهمن 1393 12:18 ق.ظ)ss.hoseini نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.قبل از استفاده از حافظه نانو اندازه ریز دستور ما ۱۰۰+x است.(۱۰۰ بیت برای سیگنالهای کنترل و x بیت برای شرط)
حالا اگه از نانو حافظه استفاده کنیم حافظه میکرو باید به ۲۵۶ ریز دستور آدرس بده که تعداد بیت هاش برای اینکار میشه ۸ بیت پس اینجا طول هر ریز دستور میشه ۸+x.حالا باید تو گزینه ها چک کنیم ببینیم کدوم عددها با چیزی که ما بدست آوردیم جور در میاد.که میشه گزینه ۲

سلام ممنونم.این پاسخ نصیر هستش فک کنم سنجش3 رو گزینه صحیح اعلام کرده
اقای فرزام بهتره هرکس جواب خودشو بزاره. و در حد توانش این روزا به بچه ها کمک کنه.به نظرم بهتر باشه شما هم با استدلال خودتون حل کنید سوالاتو وذهن کسی رو الان درگیر نکنید.مرسی
(13 بهمن 1393 12:21 ق.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1393 12:18 ق.ظ)ss.hoseini نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.قبل از استفاده از حافظه نانو اندازه ریز دستور ما ۱۰۰+x است.(۱۰۰ بیت برای سیگنالهای کنترل و x بیت برای شرط)

سلام ممنونم.این پاسخ نصیر هستش فک کنم سنجش۳ رو گزینه صحیح اعلام کرده

همین الان کلید سنجش رو چک کردم.گزینه 2 بود.
(13 بهمن 1393 12:27 ق.ظ)software94 نوشته شده توسط: [ -> ]اقای فرزام بهتره هرکس جواب خودشو بزاره. و در حد توانش این روزا به بچه ها کمک کنه.به نظرم بهتر باشه شما هم با استدلال خودتون حل کنید سوالاتو وذهن کسی رو الان درگیر نکنید.مرسی

خیر / هر کس فقط می توونه پاسخ صحیح بده / اگه نمی دونه یا مطمئن نیست به هیچ وجه نباید جواب بده
برای حل مسائل باید راه حل رو بری تا پاسخ برسید / سوال مبهم نیست که هر کس استدلال خودشو بکنه / راه حل داره / این طریقه پاسخی که شما دادید کاملاً اشتباه و سوالات به این سبک را نمی توان بدین گونه حل کرد.
کسانی که می خواهند کنکور بدهند باید با مسائل درگیر شوند و قابلیت تشخیص پاسخ صحیح و غلط را داشته باشند تا موفقیت برسند.
لینک مرجع