تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رسیدن به درصد بالای 80
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
دوستان، برای کسب درصد بالا تو این درس، چه کتاب های رو پیشنهاد می کنید؟
من اصول و مبانی مدیریت راهیان ارشد و مدرسان رو دارم اما به نظر میرسه کافی نیست.
مجموعه دو جلدی دکتر طرسا (پارسه) چطوره؟
بین دوستان، کسانی هستن که درصد های بالای 70 رو زده باشن تو این درس؟ از چه منابعی مطالعه کردن؟

ممنون.
همه کسانی که من دیدم درصد های خیلی خوب زده بودند از کتاب مرجع مدیریت رابینز خونده بودند
بنظرم اگر همون کتاب مدرسانو چندبار بخونیم میشه درصد بالا زد.
کتاب مرجع چند جلده؟ حجمش چقدره؟
(26 اسفند 1393 10:56 ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم اگر همون کتاب مدرسانو چندبار بخونیم میشه درصد بالا زد.
والله باز میگم اکثر بچه هایی که رابینز میخونن بالای 70% میزنن ... من که شبکه بودم معماری نخوندم فقط چیزیه که دیدم
فکر کنم 400 صفحه
(26 اسفند 1393 10:56 ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم اگر همون کتاب مدرسانو چندبار بخونیم میشه درصد بالا زد.

رابینز500صفحه میشه
من رابینز خوندم 2 بار...بدون خلاصه نویسی
71 درصد زدم
اکه یه سوال بی دقتی نمیکردم 80 بود درصدم...رابینز خیلی روونه
همین کتابه دیگه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعا همین کفایت میکنه؟

------------------------------------
این کتابم دیدم، همون اسم و همون انتشاراته ولی ویرایش 93 اما با دو برابر قیمت بیشتر.. صفحاتشم بیشتره مثل اینکه.. این کتاب رو بگیرم یا اولی رو؟

یدونه کتاب 1 جلدی داره که اغلب همین رو به عنوان مرجع معرفی می کنن..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سری هم میگن 3 جلد رفتار سازمانی رابینز مرجعه Confused که فکر می کنم 2 سال وقت لازمه برای تموم کردنش!

(27 اسفند 1393 12:59 ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]من رابینز خوندم 2 بار...بدون خلاصه نویسی
71 درصد زدم
اکه یه سوال بی دقتی نمیکردم 80 بود درصدم...رابینز خیلی روونه

ایول... منظورتون همین کتابه؟

(27 اسفند 1393 09:44 ق.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 اسفند 1393 12:59 ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]من رابینز خوندم ۲ بار...بدون خلاصه نویسی
۷۱ درصد زدم
اکه یه سوال بی دقتی نمیکردم ۸۰ بود درصدم...رابینز خیلی روونه

ایول... منظورتون همین کتابه؟

بله همینه...
دوستان، ویرایش جدید (۹۳) از کتاب اصول و مبانی مدیریت تالیف دکتر پرچ + حسین ممتاز + مقسمی از انتشارات گسترش علوم پایه رو به همراه ویرایش ۹۲ حتما تهیه کنید.. تفاوت ویرایش جدید با ویرایش سال قبلی در اینه که خلاصه ای از کتاب رابینز رو ابتدای هر فصل آورده به اضافه تست های تالیفی آخر هر فصل. فصل ها همون ۱۶ فصل کتاب رابینز هستن. ویرایش ۹۲ فقط تست های سال ۸۳ تا ۹۲ سراسری و آزاد هستن + پاسخ های تشریحی دکتر پرچ که اگر ویرایش ۹۳ خونده بشه دیگه نیازی به خوندن پاسخ های تشریحی نیست.
پیشنهاد بنده برای دوستانی که نمیخوان کتاب چهارصد و خورده ای صفحه رابینز رو بخونن.

[تصویر:  343613_perech1.jpg]

[تصویر:  343613_perech2.jpg]
(26 اسفند 1393 01:32 ب.ظ)ali.radiohead نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

بهترین کتاب برای آزمون ارشد مهندسی it کتاب اصول و مبانی مدیریت مدرسان هست که هم درس هست و هم تست های آزاد و دولتی رو پاسخ داده. خیلی مفیده و کامله.
دوستان، برای کسب درصد بالا تو این درس، چه کتاب های رو پیشنهاد می کنید؟
من اصول و مبانی مدیریت راهیان ارشد و مدرسان رو دارم اما به نظر میرسه کافی نیست.
مجموعه دو جلدی دکتر طرسا (پارسه) چطوره؟
بین دوستان، کسانی هستن که درصد های بالای ۷۰ رو زده باشن تو این درس؟ از چه منابعی مطالعه کردن؟

ممنون.

بهترین کتاب برای آزمون ارشد مهندسی it کتاب اصول و مبانی مدیریت مدرسان هست که هم درس هست و هم تست های آزاد و دولتی رو پاسخ داده. خیلی مفیده و کامله.
دوستان این کتاب مرجع مدیریت رابینز برای فناوری اطلاعات رو می شه با لینک به فروشگاه معرفی کنید، چون وقتی اسم رو آدم جستجو می کنه توی فروشگاه های مختلف واقعا چیزای عجیب غریبی پیدا می کنه!
لینک مرجع