تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه های اولیه ی گروه هوش مصنوعی - دکتری 94
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
زبان 73
هوش 51
تخصصی 35
رتبه:12
معدل: دقیق یادم نیست اما حدود 16/90

بچه ها به نظرتون برای تهران با یک علمی پژوهشی و یک کنفرانسی و مدرک زبان امیدی هست؟
(27 فروردین 1394 01:09 ق.ظ)nsh20100 نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۷۳
هوش ۵۱
تخصصی ۳۵
رتبه:۱۲
معدل: دقیق یادم نیست اما حدود ۱۶/۹۰

بچه ها به نظرتون برای تهران با یک علمی پژوهشی و یک کنفرانسی و مدرک زبان امیدی هست؟

تبریک بابات رتبه خوبتون. بنظرم از بین 3 دانشگاه برتر فقط یکیش بزن. یکی از دانشگاه های اصفهان هم میتونی مد نظر داشته باشی . در کل دانشگاه های خیلی خوب به پیپر خیلی اهمیت میدن و حتما باید ISI باشه و اونم جای خوب. و خیلی از بچه ها این شرط رو دارن.
زبان 56
استعداد 52
تخصصی 44
معدل: 15.5
رتبه 8

ولی شرایط مصاحبه م افتضاحه!! خیلی امیدی ندارم
(27 فروردین 1394 02:19 ق.ظ)mahmood19227 نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۵۶
استعداد ۵۲
تخصصی ۴۴
معدل: ۱۵/۵
رتبه ۸

ولی شرایط مصاحبه م افتضاحه!! خیلی امیدی ندارم
رتبه خوبی داری. گه جای اون رو پر میکنه اما به شما هم توصیه میکنم که فقط 1 دونه از 3 دانشگاه ها برتر بزنی. در کنارش فکر کنم خواجه نصیر هم گزینه مناسبی هست. حتما غیر از تهران یه شهر دیگه هم بزن.
سلام. لیستی از دعوت شدگان و پذیرفته شدگان سالهای قبل کنکور دکتری اینکه چه رتبه ای ، چه معدلی، چه دانشگاهی و چه مقالاتی داشتند اگر وجود داشت الان خیلی توی انتخاب دانشگاه مفید بود
با رتبه 25، 3 تا مقاله کنفرانس داخلی(انجمن کامپیوتر) و یک مقاله جورنال خارجی غیر ISI و مدرک زبان، کجاها امکان قبولی هست؟
امکانش هست یکی از دانشگاهای تهران قبول بشم؟
با سلام
با رتبه ۵۴ شانسی برای روزانه های تهران ندارم. درسته؟
روزانه های دانشگاههای معتبر شهرستان مثل صنعتی اصفهان و شیراز چطور؟
کسی از هزینه هر ترم شبانه خبر داره؟ برای قبولی تو اونا چقدر شانس دارم؟
در تهران به صورت پاره وقت سرکار میروم و هدفم از دکتری هیئت علمی شدن یا به دست آوردن یک موقعیت تحقیقاتی مناسب هست. به همین دلیل خیلی مهمه که از یه دانشگاه معتبر دکتری بگیرم. نمیخوام برای دکتری از یه دانشگاه بی کیفیت کارمو از دست بدم و بعد از ۴ سال دوباره دنبال کار فعلی بگردم.
برای کنکور امسال دیر شروع کردم و فرصت نشد خوب بخونم.
به نظرتون یه سال دیگه بخونم یا ...
کاربر محترم رمیصا راستش شانس خیلی کمی برای صنعتی اصفهان و شیراز داری
شیراز خیلی از دانشجوهای ممتاز و منتخب خودشون الان چشم بستن واساتید هم کم و بیش باهاشون در تماس هستند احتمال قوی همون ها رتبه خوبی هم الان اوردن و قبول بشن
صنعتی اصفهان هم وضعیت شما جالب نیست فکر می کنم چون باید پردازش سیگنال و تصویرت حسابی قوی بوده باشه و مقاله داده باشی... صنعتی اصفهان برای اونایی که لیسانس یا ارشد دانشگاه درجه 1 تهران بودن جای امید هست ولی نه برای شما چون سریع ریجکت می شی گفتم در جریان باشی نزنی
دوستان نظرتون در مورد پردیس های بین الملل فردوسی و شیراز و تهران چیه؟
مدرکشون اعتبار داره واقعا؟ یعنی واسه هیئت علمی شدن اعتبار داره؟
سلام
درصدهای من:
زبان : 2.22
استعداد: 41.11
تخصصی : 35.66
معدل موثر: 17.10
رتبه :55
به نظرتون ممکنه تهران قبول بشم؟
صرفاً جهت اطلاع دوستان

زبان : 48.89
استعداد: 38.89
تخصصی: 9.30

معدل موثر: 16.52

رتبه: 236
دانشگاه شیراز هم اولویت اولش پیپر خیلی معتبره. پارسال برای دکتری بدون آزمون من و 3-4 تا دیگه از بچه هاکه تقریبا همه ارشد دانشگاه شیراز دعوت به مصاحبه شدم اما چون هیچکدوم پیپر خوب نداشتم قبول نشدیم ( اصلا نگرفتن!!).
منظور از پیپر خوب علمی-پژوهشی ISC اصلا نینست!! بلکه پیپر ISI در یک جای خوب!
(27 فروردین 1394 04:30 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]دانشگاه شیراز هم اولویت اولش پیپر خیلی معتبره. پارسال برای دکتری بدون آزمون من و 3-4 تا دیگه از بچه هاکه تقریبا همه ارشد دانشگاه شیراز دعوت به مصاحبه شدم اما چون هیچکدوم پیپر خوب نداشتم قبول نشدیم ( اصلا نگرفتن!!).
منظور از پیپر خوب علمی-پژوهشی ISC اصلا نینست!! بلکه پیپر ISI در یک جای خوب!
اقا مسعود مطمئنی دعوت شدی؟!!!
بله حرف ایشون در خصوص اینکه دانشگاه شیراز پی پر میخواد درسته در ضمن بچه های خودشون هم هستن که اولویت دارن و روشون شناخت دارن اساتید اگه پی پر خوب ندارین اصلا انتخاب نکنید
با عرض تبریک و خسته نباشید به دوستایی که رتبه آوردندSmile
لطف کنید و برای بچه های مانشتی که سال دیگه می خوان کنکور بدن و انشاله مثل شما رتبه بیارن منابعی که خوندید رو ذکر کنید.
خیلی ممنون
سلام. رتبم خوب شد با رزومه ای داغون:

معدل موثر 16.91
زبان 8
استعداد 66
تخصصی 57

رتبه 4

منابعی که استفاده کردم:
clrs فقط در حد یادآوری مطالب
یادگیری ماشین جزوه دکتر بیگی و اسلایدهای دکتر شیری
الگوشناسی جزوه دکتر بیگی و اسلایدهای دکتر ربیعی
زبان 504
بعلاوه تستای 3 سال اخیر. (بیشترین تاثیر رو داشت.)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع