تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فروش کارت آزمون استخدامی دستگاه های دولتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من کارت آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور رو گرفتم ولی رشته ی تحصیلی من جزوشون نیست اگر کسی هنوز ثبت نام نکرده پیام خصوصی بده تا سریال کارت اعتباری رو بهش بدم.
ممنون
(16 فروردین 1394 08:14 ب.ظ)simorgh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من کارت آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور رو گرفتم ولی رشته ی تحصیلی من جزوشون نیست اگر کسی هنوز ثبت نام نکرده پیام خصوصی بده تا سریال کارت اعتباری رو بهش بدم.
ممنون
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinاین دیگه از اون کارها بودTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
سلام ضمن احترام برای ارسال کننده این پست، یک چیزی به ذهنم رسید گفتم درمیون بذارم بد نیست و به هیچ عنوان مد نظرم ارسال کننده پست نیست.
سعی کنید اینجورموارد رو از فضای اینترنتی غیرمجاز تهیه نکنید که بعدها احتمال گرفتاری وجود دارد (حتی یک به میلیون هم احتمال داشته باشه). فرض کنید شخصی شماره سریال یک کارت رو میفروشه به شما و شما ثبت نام میکنید با اون شماره و اون شماره سریال با شما شناخته خواهد شد. حالا فرض کنید اون شخص فروشنده این شماره سریال رو با استفاده از یک کارت عابر بانک دزدی یا رمز دوم لورفته تهیه کرده باشه اون وقت با پیگیری ای که پلیس فتا انجام میده مشخص میشه شماره سریالی با اون کارت خریده شده و با پیگیری اون شماره سریال به شما میرسه.دردسرش براتون گرون تمام میشه. حواستون باشه
لینک مرجع