تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتابخونه ای دنج با اینترنت کسی سراغ داره؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی وقته از محیط دانشگاهی دورم و دیگه دانشجو نیستم و برای همین دیگه نمیتونم از محیط دانشگاه استفاده کنم
میخواستم بدونم جایی سراغ دارید شبیه کتابخونه محیطش آروم باشه بشه زمان طولانی مطالعه کنیم و اجازه داشته باشیم لپ تاپ ببریم و اینترنت هم داشته باشه؟
اینترت داشتنش بران مهمه بعدشم برای سازمان یا نهادی نباشه که فقط کارکنان خودشون بتونن ازش استفاده کنن.
من الان خودم تو خونه اینترنت پرسرعت دارم ولی راحت نمیتونم تمرکز کنم و مطالعه کنم، نیاز به یه جایی شبیه کتابخونه دارم ولی اکثر کتابخونه ها قوانین خواص خودشون رو دارن و اینترنت هم ندارن.
اصلا همچین جایی تو تهران هست.یه فضایه مطالعاتی با چنین امکاناتی برای عموم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
(20 فروردین 1394 12:15 ب.ظ)rahhil نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی وقته از محیط دانشگاهی دورم و دیگه دانشجو نیستم و برای همین دیگه نمیتونم از محیط دانشگاه استفاده کنم
میخواستم بدونم جایی سراغ دارید شبیه کتابخونه محیطش آروم باشه بشه زمان طولانی مطالعه کنیم و اجازه داشته باشیم لپ تاپ ببریم و اینترنت هم داشته باشه؟
اینترت داشتنش بران مهمه بعدشم برای سازمان یا نهادی نباشه که فقط کارکنان خودشون بتونن ازش استفاده کنن.
من الان خودم تو خونه اینترنت پرسرعت دارم ولی راحت نمیتونم تمرکز کنم و مطالعه کنم، نیاز به یه جایی شبیه کتابخونه دارم ولی اکثر کتابخونه ها قوانین خواص خودشون رو دارن و اینترنت هم ندارن.
اصلا همچین جایی تو تهران هست.یه فضایه مطالعاتی با چنین امکاناتی برای عموم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
کتابخانه های کانون انصار من استفاده کردم خیلی آروم محیطش حتی نزدیک کنکور ! و اینترنت پر سرعتم داشت استفاده میکردن بچه ها ....
جاهای مختلف تهرانم شعبه داره ! اگه نزدیک باشه بهتون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مرجع