تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آموزشگاه خوب در تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
آیا کسی تو تهران اموزشگاه خوب سراغ داره برا دورههای تافل ؟
اگه تجربه هم که داشته باشین خیلی عالیه برا تافل از کجا باید شروع کرد؟
HuhHuhHuh
سلام
طبق شنیده هام موسسه ی امیر بهادر خوبه، لطفا دوستانی هم که این موسسه شرکت کردند نظرشونو راجع بهش بگن
خیلی ممنونم دوست عزیز از پاسخی که دادین
چند وقتی میشود که در حال تحقیق و بررسی هستم
مرکز زبان دانشگاه تهران ،زبان اریانپور، برزابادی و امیربهادر
امیربهادر که از اساتیدش بچه ها دل خوشی نداشتن از لیستم حذف شد
مرکز زبان تهرانم برنامه مناسبی نداره و اطلاع رسانیه خیلی ضعیفی داره اینم حذف
میمونه برزابادی و اریان پور دوستان خواهش میکنم اگه کسی از این دو موسسه اطلاعاتی داره در اختیارمون بذاره
خیلی ممنونم
دوستان خواهشا جواب بدین
ممنون
من اریان پور رو نمیدونم ولی موسسه دکتر برزآبادی رو رفتم و راضی بودم .
(07 مهر 1394 07:24 ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط: [ -> ]من اریان پور رو نمیدونم ولی موسسه دکتر برزآبادی رو رفتم و راضی بودم .
خیلی ممنون
چه دوره ای رفتین و با چه استادی گذروندین؟
(07 مهر 1394 01:50 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنونم دوست عزیز از پاسخی که دادین
چند وقتی میشود که در حال تحقیق و بررسی هستم
مرکز زبان دانشگاه تهران ،زبان اریانپور، برزابادی و امیربهادر
امیربهادر که از اساتیدش بچه ها دل خوشی نداشتن از لیستم حذف شد
مرکز زبان تهرانم برنامه مناسبی نداره و اطلاع رسانیه خیلی ضعیفی داره اینم حذف
میمونه برزابادی و اریان پور دوستان خواهش میکنم اگه کسی از این دو موسسه اطلاعاتی داره در اختیارمون بذاره
خیلی ممنونم
سلام
من سال 90 از امیربهادر استفاده کردم و بسیار راضی بودم. اساتید فکر میکنم همه تغییر کرده باشند...
برزآبادی اصولا در بخش VERBAL آزمون GRE موفقیت و قبولی و معروفیت بیشتری داشته تا تافل...
آریانپور یکی از خوبیهاش ثبات در طول زمانه. یعنی همیشه موسسه قابل اعتمادی بوده (مثلا مثل امیر بهادر تغییر زیاد نداشته) دوره های زبانش رو خیلی تعریفش رو شنیدم ولی قبلا برای تافل پیشنهادش نمی کردند. قطعا میدونید آزمون تافل بخش زیادیش تکنیک هست تا اینکه دانش زبان باشه. آریانپور در بخش تقویت دانش کلی زبان فوق العاده بود ولی قبلا در آزمون هایی مثل تافل و آیلتس ضعف داشت و الان رو نمیدونم
دوره های دانشگاه تهران رو هم پیشنهاد نمی کنم. همان طور که گفتید برنامه خوبی نداره و تا حد زیادی در برنامه ریزی یک دوره آموزشی شلخته و بی نظم هست
موفق باشید
(07 مهر 1394 07:48 ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 مهر 1394 07:24 ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط: [ -> ]من اریان پور رو نمیدونم ولی موسسه دکتر برزآبادی رو رفتم و راضی بودم .
خیلی ممنون
چه دوره ای رفتین و با چه استادی گذروندین؟
من دوره های تافل و جی ار ای رو رفتم.
بچه ها اکثرا نتیجه های خوبی میگرفتند.
خیلی ممنونم دوستان عزیز
بازم اگه کسی از دوستان نظری داره لطفا با دلیل بیان کنه
ممنون
قطب راوندی روی به روی تهران کلینیک رو من دو سال می رفتم و واقعا خوب بود!
هم استادای خوبی داشت و هم بقیه هم کلاسیام واقعا با شخصیت بودن
کلاس های اعلایی رو هم خیلی تعریف میکنن..
منم ی بررسی داشتم و دنبال مکان خوبی برای کلاس زبان ترمیک هستم و کانون زبان ایرانیان میگن خوبه؟موسسه زبان دانشگاه شهیدبهشتی چجوریه؟کسی رفته؟
سلام
این تاپیک به روز نمیشه؟؟ آموزشگاه خوب که این مدت اخیر هم خوب نتیجه گرفته باشن سراغ ندارید؟؟؟؟ آموزشگاه ایران-کانادا رو کسی می شناسه؟
لینک مرجع