تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها»
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
برای اطلاع در مورد کلیات کتاب به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.

تغییرات نسبت به نگارش ۰.۲
* اضافه شدن فصل سوم با عنوان «لیست»
* اصلاح تعدای از غلطهای املایی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
ضمن سپاس از محبت و تلاش شما دوست عزیز؛
دیگه ادامه پیدا نمیکنه؟!
فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.
(07 آبان 1394 07:35 ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط: [ -> ]فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.

آقا دستت درد نکنه
خیلی زحمت کشیدی
من هم سربازم Big Grin و البته در حال مطالعه برای کنکور (البته سال پیش کاملا مطالعه کردم و امسال ریویو میکنم)
(07 آبان 1394 07:35 ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط: [ -> ]فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.
خدا خیرت بده آقا...
اشالا تا آخر امسال نسخه نهایی بیاد بیرون و اگر تصمیمی داشتی، من در زمینه طرح جلد و کارای گرافیکی، کمی تا قسمتی ابری دستی بر آتش دارم! کاری ازم بر بیاد در زمینه صفحه آرایی و طرح جلد و این حرفا با کمال میل انجام میدم...
اجرت با خدا.
خوبه . . .

حیف دانلود نمیشه . . .Smile
(13 آبان 1394 02:03 ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط: [ -> ]خوبه . . .

حیف دانلود نمیشه . . .Smile

با مرورگرهای کروم و فایرفاکس چک کردم. فایل دانلود شد و مشکلی وجود نداشت.
لینک مرجع