تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 165 نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ریاضی رو خیلی بد زدم. فکر میکردم رتبه م بدتر میشه

ریاضی -4/16
زبان 0
مشترک 46
تخصصی نرم 40
معدل 13.41

به نطرتون این رتبه کجا رو میگیره؟
تبریک
فکر کنم اصفهان بیاری، منم 150 شدم و امیدوارم نرم اصفهان قبول بشم.
(22 اردیبهشت 1394 11:13 ب.ظ)tara_ff نوشته شده توسط: [ -> ]ریاضی رو خیلی بد زدم. فکر میکردم رتبه م بدتر میشه

ریاضی -۴/۱۶
زبان ۰
مشترک ۴۶
تخصصی نرم ۴۰
معدل ۱۳/۴۱

به نطرتون این رتبه کجا رو میگیره؟

رتبه معماری و هوشتون رو بی زحمت بذارید
بین فردوسی و اصفهان و شیراز کدوم بهتره؟ ترتیبشون چجوریه؟
کامپیوتر شیراز که قطعا بعد از فردوسی و اصفهان هست، فردوسی جدیدا قوی شده توی کامپیوتر، فکر کنم گرایش مدنظرتون رو باید پرس و جو کنید.
[attachment=18613]

(22 اردیبهشت 1394 11:50 ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط: [ -> ]بین فردوسی و اصفهان و شیراز کدوم بهتره؟ ترتیبشون چجوریه؟
دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم اصفهان باید بهتر باشه.
چون هر سه تاشون تقریبا در یک سطحن به نظرم ملاک رو فاصله شهرتون از این 3 تا قرار بدین.
دوست عزیز، شما رتبه نرم‌افزارت 230 هست و اگه خوش‌شانس باشی حداقل یکی از دانشگاه‌های فوق رو میاری.

می‌تونی برای الگوریتم دانشگاه تهران هم شانس خودت رو امتحان کنی ولی ...
اگه علاقه و آشنایی کمی داری ازش، مخصوصاً که ظاهراً ریاضیاتت هم چندان تعریفی نیست، دورشو خط بکشی بهتره.

در هر صورت تبریک منو هم پذیرا باش!
(23 اردیبهشت 1394 01:11 ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز، شما رتبه نرم‌افزارت ۲۳۰ هست و اگه خوش‌شانس باشی حداقل یکی از دانشگاه‌های فوق رو میاری.

می‌تونی برای الگوریتم دانشگاه تهران هم شانس خودت رو امتحان کنی ولی ...
اگه علاقه و آشنایی کمی داری ازش، مخصوصاً که ظاهراً ریاضیاتت هم چندان تعریفی نیست، دورشو خط بکشی بهتره.

در هر صورت تبریک منو هم پذیرا باش!
بله حق با شماستConfused
(23 اردیبهشت 1394 12:37 ق.ظ)tara_ff نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 اردیبهشت 1394 11:50 ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط: [ -> ]بین فردوسی و اصفهان و شیراز کدوم بهتره؟ ترتیبشون چجوریه؟
دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم اصفهان باید بهتر باشه.
چون هر سه تاشون تقریبا در یک سطحن به نظرم ملاک رو فاصله شهرتون از این ۳ تا قرار بدین.

ممنون. تبریک میگم. ان شاالله موفق باشید.
لینک مرجع