تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 730 شبکه + یک نکته ی عجیب در تعداد مجاز شده ها نسبت به پارسال!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اینم کارنامه ی من. یک ماه و نیم درس خوندم.
می دونم هیچ جا قبول نمی شم.البته انتظار هم نداشتم با انقدر درس خوندن قبول بشم.
به هر حال گفتم کارنامه رو بذارم شاید به درد کسی بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زبان عمومی وتخصصی ۳۷/۷۸
دروس مشترک ۳۵/۵۶
اصول ومبانی مدیریت سفید
مجموعه دروس تخصصی مشترک ۱۱/۷۶
معماری کامپیوتر سفید

بچه ها من کارنامه ی پارسالمم دارم. یه نکته ی خیلی عجیبی تو کارنامه ی امسال هست
چرا امسال تعداد افراد مجاز انقدر کم شدن؟!!!
مثلا پارسال برای روزانه گرایش های امنیت و شبکه ۵۵۲۰ نفر مجاز شده بودن امسال ۷۷۴ نفر!!!!
یعنی چی؟!! یعنی ظرفیت ها رو کم کردن؟!!
(23 اردیبهشت 1394 10:50 ق.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]اینم کارنامه ی من. یک ماه و نیم درس خوندم.
می دونم هیچ جا قبول نمی شم.البته انتظار هم نداشتم با انقدر درس خوندن قبول بشم.
به هر حال گفتم کارنامه رو بذارم شاید به درد کسی بخوره

[تصویر:  AADuXb1xe2dFLG_Er6at8NTFa]

بچه ها من کارنامه ی پارسالمم دارم. یه نکته ی خیلی عجیبی تو کارنامه ی امسال هست
چرا امسال تعداد افراد مجاز انقدر کم شدن؟!!!
مثلا پارسال برای روزانه گرایش های امنیت و شبکه ۵۵۲۰ نفر مجاز شده بودن امسال ۷۷۴ نفر!!!!
یعنی چی؟!! یعنی ظرفیت ها رو کم کردن؟!!

روزانه رو جدا کردن. ظرفیت کلی خیلی هم بیشتر شده. منظورم تعداد مجازین کلی هست.
(23 اردیبهشت 1394 10:56 ق.ظ)mina yekta نوشته شده توسط: [ -> ]روزانه رو جدا کردن. ظرفیت کلی خیلی هم بیشتر شده. منظورم تعداد مجازین کلی هست.

ممنون
ولی تو کارنامه ی پارسال هم نوشته آخرین رتبه مجاز در رشته های غیر از پیام نور وغیرانتفاعی ۵۵۲۰ نفر!
این می شه همون روزانه و شبانه دیگه درسته؟
(23 اردیبهشت 1394 11:00 ق.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1394 10:56 ق.ظ)mina yekta نوشته شده توسط: [ -> ]روزانه رو جدا کردن. ظرفیت کلی خیلی هم بیشتر شده. منظورم تعداد مجازین کلی هست.

ممنون
ولی تو کارنامه ی پارسال هم نوشته آخرین رتبه مجاز در رشته های غیر از پیام نور وغیرانتفاعی ۵۵۲۰ نفر!

غیر از پیام نور و غیرانتفاعی میشه مجموع روزانه و شبانه ولی امسال فقط روزانه رو جدا کرده. شبانه رو برده اونور انگار. کل مجازام عجیبه انقدر زیاده. عجیبه. منم 400 و خورده ای تجارتم. امیدوارم ظرفیت بیشتر شده باشه
(23 اردیبهشت 1394 11:10 ق.ظ)mina yekta نوشته شده توسط: [ -> ]

ممنون

غیر از پیام نور و غیرانتفاعی میشه مجموع روزانه و شبانه ولی امسال فقط روزانه رو جدا کرده. شبانه رو برده اونور انگار. کل مجازام عجیبه انقدر زیاده. عجیبه. منم ۴۰۰ و خورده ای تجارتم. امیدوارم ظرفیت بیشتر شده باشه

به نظرم 5000 تا اختلاف به خاطر فقط شبانه زیاد معقول به نظر نمیاد!
(23 اردیبهشت 1394 01:03 ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم ۵۰۰۰ تا اختلاف به خاطر فقط شبانه زیاد معقول به نظر نمیاد!
به غیر از شبانه دوره مجازی و پردیس هم هست
انشاا... که ظرفیتا بیشتر بشه
منم 518 شدم
به نظرتون روزانه قبول میشم؟

غیر از پیام نور و غیر انتفاعی، دانشگاه شبانه و مجازی هم هست
ممنون
(23 اردیبهشت 1394 01:59 ب.ظ)بهار۲۲۲۹ نوشته شده توسط: [ -> ]منم ۵۱۸ شدم
به نظرتون روزانه قبول میشم؟

روزانه که خیلی بعیده.
شبانه ولی فک کنم بیارید.
من تجارت ۲۴۰۰ شدم به نظرتون توی شمال یا تهران غیرانتفاعی ای پیام نوری چیزی میشه قبول شم؟
سلام
با رتبه 600 تجارت روزانه یاشبانه میشه قبول شد؟توتهران ویا شهرستانها؟توروخدا یکی جواب بده.ممنوووووووووووووون
(23 اردیبهشت 1394 02:16 ب.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط: [ -> ]من تجارت ۲۴۰۰ شدم به نظرتون توی شمال یا تهران غیرانتفاعی ای پیام نوری چیزی میشه قبول شم؟
پارسال با 1924 چالوس غیر انتفاعی قبول شدن. شما هم شانسشو دارید
(23 اردیبهشت 1394 06:43 ب.ظ)mariy نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
با رتبه ۶۰۰ تجارت روزانه یاشبانه میشه قبول شد؟توتهران ویا شهرستانها؟توروخدا یکی جواب بده.ممنوووووووووووووون

اگه مثل پارسال باشه متاسفانه نه.
پارسال نهایتا تا 400 و اینا شبانه قبول شدن. دعا کنید ظرفیتا رو زیاد کرده باشن
(23 اردیبهشت 1394 07:05 ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1394 02:16 ب.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط: [ -> ]من تجارت ۲۴۰۰ شدم به نظرتون توی شمال یا تهران غیرانتفاعی ای پیام نوری چیزی میشه قبول شم؟
پارسال با ۱۹۲۴ چالوس غیر انتفاعی قبول شدن. شما هم شانسشو دارید
با رتبه ۶۰۰ تجارت روزانه یاشبانه میشه قبول شد؟توتهران ویا شهرستانها؟توروخدا یکی جواب بده.ممنوووووووووووووون

پارسال نهایتا تا ۴۰۰ و اینا شبانه قبول شدن. دعا کنید ظرفیتا رو زیاد کرده باشن

واقعا؟ناامید شدم توشهرستانها هم نمیشه؟

(23 اردیبهشت 1394 07:10 ب.ظ)mariy نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1394 07:05 ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط: [ -> ]
پارسال با ۱۹۲۴ چالوس غیر انتفاعی قبول شدن. شما هم شانسشو دارید

پارسال نهایتا تا ۴۰۰ و اینا شبانه قبول شدن. دعا کنید ظرفیتا رو زیاد کرده باشن

واقعا؟ناامید شدم توشهرستانها هم نمیشه؟

کسی میدونه معدل کجا تاثیر داره وسهمیه اونایی که می خوان از معدلشون استفاده کنن چطوریه؟تو مرحله انتخاب رشته اس؟اگه کسی اطلاعی داره میشه راهنمایی کنه؟
ممنون
(23 اردیبهشت 1394 07:10 ب.ظ)mariy نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا؟ناامید شدم توشهرستانها هم نمیشه؟
کسی میدونه معدل کجا تاثیر داره وسهمیه اونایی که می خوان از معدلشون استفاده کنن چطوریه؟تو مرحله انتخاب رشته اس؟اگه کسی اطلاعی داره میشه راهنمایی کنه؟
ممنون

حالا زیادم نا امید نباشید ولی متاسفانه رتبه ی ماها یه جوریه که آدم خیلی زورش میگیره! نه می شه دولتی رفت نه آدم دلش میاد با این رتبه بره غیرانتفاعی!
پارسال با ۳۷۰ شبانه دانشگاه کرمان قبول شده!
فقط در صورتی که ظرفیتا رو خیلی اضافه کرده باشن ممکنه.
تا جایی که من می دونم معدل همین الان لحاظ شده.معدل شما چنده؟
سلام
من نمی دونم ظرفیت پارسال چقدر بوده؟ایا امسال اضافه شده ظرفیتا یا نه؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع