تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 687 تجارت 693 شبکه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[attachment=18660]درصدام خیلی بد نبود ! ولی چون زبان و مدیریت و معماری رو خالی گذاشتم خیلی بد شد Sad
آیا امکان قبولی تو پردیس دانشگاه تهران واحد قم رو دارم ؟ یا پردیس های دیگه به غیر از خود گردان ها ! ؟

اگرم کسی از خود گردان ها و مزایا و معایبش چیزی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه !

از دوستانی که سال دومشون بود و موفق شدن نتیجه خوبی بگیرن، یا کسانی که مشغول خوندن ارشد هستند میپرسم، چقدر می ارزه آدم یه سال دیگه هم بخونه ؟ البته من ۳ سال بعد از کارشناسی شرکت کردم و الان ۲۵ سالمه
به نظر من وقتتو تلف نکن ممکنه سال بعدم رتبه ای که میخوای نیاری .....پردیس های خود گردان هم شهریش بالاست خیلی
غیر انتفاعی قم حتما میاری
اگر سربازی نرفتی نمیدونم اما اگر رفتی دوبار هبخون کنکور راحت میشه قبول شد بشرطی که 1سال نه 8ماه از الان لذتهای زورگذرو بیخیال بشی 78ماه خودتو نگه دار
(23 اردیبهشت 1394 04:01 ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط: [ -> ]درصدام خیلی بد نبود ! ولی چون زبان و مدیریت و معماری رو خالی گذاشتم خیلی بد شد Sad
آیا امکان قبولی تو پردیس دانشگاه تهران واحد قم رو دارم ؟ یا پردیس های دیگه به غیر از خود گردان ها ! ؟

اگرم کسی از خود گردان ها و مزایا و معایبش چیزی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه !

از دوستانی که سال دومشون بود و موفق شدن نتیجه خوبی بگیرن، یا کسانی که مشغول خوندن ارشد هستند میپرسم، چقدر می ارزه آدم یه سال دیگه هم بخونه ؟ البته من ۳ سال بعد از کارشناسی شرکت کردم و الان ۲۵ سالمه
آخی
مدیریت که یه درس کاملا حفظیاتیه و منبعشم که مشخصه رو اگه میخوندین با این درصدای تخصصی و مشترک خوبتون رتبتون زیر 100 میشد.
لینک مرجع