تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعتراض به کاهش ظرفیت آی تی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام بچه ها
پارسال ظرفیت روزانه و شبانه گرایش تجارت 227 تا بود امسال شده 195تا
با این وضعیت کاهش ظرفیت دانشگاه ها مخصوصا تو گرایش تجارت و آی تی ، به نظرتون امیدی به قبولی هست؟
من رتبه ام 83 شد. یعنی قبول میشم؟

دانشگاه اصفهانم کلا تجارت نمیگیره. ظرفیت شبکه و امنیت را زیادتر کرده و تجارت رو حذف. من امیدم به این دانشگاه که تو شهر خودمونه بود و واسه همین کنکور دادم. آخه چرا این همه بازی در میارن سر رشته ما؟

به نظرتون میشه یه جوری اعتراض کرد که این رشته رو پذیرش کنند؟ اگه میشه چه جوری باید اعتراض کنیم؟
اصلا مقصر کیه؟ مدیر گروه آی تی دانشکده یا وزارت علوم؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر راهی برای اعتراض هست منم هستم
منم به امید روزانه تبریز خوندم ولی امسال از گرایش امنیت برمیدارن!
خیلی مسخره هست یه سال همون گرایش رو از فناوری برمیدارن یه سال از امنیت!
دوستان اینجا کسی شبانه های تهران نمیخونه
بدونه به دخترا خوابگاه میدن یانه؟؟
ایبابا!:( چقد بده که یه سالی یهو یه دانشگاهی یه رشته ای رو نمیگیره:/ :/
بنظرم برید اول خود دانشگاه صحبت کنید، معاونت آموزشیو اینا، ببینید خودشون چی میگن، چه توجیهی دارن
(24 اردیبهشت 1394 04:10 ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط: [ -> ]ایبابا!Sad چقد بده که یه سالی یهو یه دانشگاهی یه رشته ای رو نمیگیره:/ :/
بنظرم برید اول خود دانشگاه صحبت کنید، معاونت آموزشیو اینا، ببینید خودشون چی میگن، چه توجیهی دارن

ممنون دوست عزیز از راهنماییتونHeart

(24 اردیبهشت 1394 04:07 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان اینجا کسی شبانه های تهران نمیخونه
بدونه به دخترا خوابگاه میدن یانه؟؟

در تاپیک های دیگه که دیدم میگن که اول به روزانه ها میدن و اگه دیگه ظرفیت داشتند به شبانه ها براساس رتبه اولویت بندی میکنند و خوابگاه میدند

(24 اردیبهشت 1394 03:32 ب.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط: [ -> ]منم به امید روزانه تبریز خوندم ولی امسال از گرایش امنیت برمیدارن!
خیلی مسخره هست یه سال همون گرایش رو از فناوری برمیدارن یه سال از امنیت!

اوهوم. واقعا این جوونا چه گناهی کردند که اینقدر بلا سرشون میارن
منم واسه اعتراض هستم...
بچه های ایتی بیاید اعتراض بزنبیم اون دو گرایش ایتیو که تربیت مدرس میگیره و رفته زیر گرایش های نرم افزارو برگردونیم
خواهش میکنم این متنو اعتراض بزنید اگه خودتو ایتی میدونی:

با سلام و خسته نباشید.در خصوص دفترچه ی انتخاب رشته آزمون ارشد 94 رشته ی فناوری اطلاعات برایم سوالی پیش آمده است که امید وارم منجر به اصلاحیه از سمت شما شود.امسال گرایش های ارشد فناوری اطلاعات در دو گرایش تخصصی سیستم های تکنولوژی اطلاعات و گرایش
سامانه های شبکه ای دانشگاه تربیت مدرس تهران به دلایل نا معلوم از دفترچه انتخاب رشته 94 در رشته ی فناوری اطلاعات حذف شده اند و جزیی از گرایش های نرم افزار گروه مهندسی کامپوتر شده اند.عاجزانه درخواست رسیدگی دارم که این دو گرایش را با کد های رشته ی 21405 و 21406 از گروه مهندسی کامپیوتر حذف کرده و به گروه مهندسی فناوری اطلاعات برگردانید .امیدوارم کمک شایانی در راه اصلاحیه ی این دو رشته در دفترچه انتخاب رشته 94 به ما داوطلبین داشته باشید. با تشکر
(25 اردیبهشت 1394 11:47 ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط: [ -> ]خواهش میکنم این متنو اعتراض بزنید اگه خودتو ایتی میدونی:

با سلام و خسته نباشید.در خصوص دفترچه ی انتخاب رشته آزمون ارشد 94 رشته ی فناوری اطلاعات برایم سوالی پیش آمده است که امید وارم منجر به اصلاحیه از سمت شما شود.امسال گرایش های ارشد فناوری اطلاعات در دو گرایش تخصصی سیستم های تکنولوژی اطلاعات و گرایش
سامانه های شبکه ای دانشگاه تربیت مدرس تهران به دلایل نا معلوم از دفترچه انتخاب رشته 94 در رشته ی فناوری اطلاعات حذف شده اند و جزیی از گرایش های نرم افزار گروه مهندسی کامپوتر شده اند.عاجزانه درخواست رسیدگی دارم که این دو گرایش را با کد های رشته ی 21405 و 21406 از گروه مهندسی کامپیوتر حذف کرده و به گروه مهندسی فناوری اطلاعات برگردانید .امیدوارم کمک شایانی در راه اصلاحیه ی این دو رشته در دفترچه انتخاب رشته 94 به ما داوطلبین داشته باشید. با تشکر
کجا؟
(26 اردیبهشت 1394 12:33 ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 اردیبهشت 1394 11:47 ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط: [ -> ]خواهش میکنم این متنو اعتراض بزنید اگه خودتو ایتی میدونی:

با سلام و خسته نباشید.در خصوص دفترچه ی انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۴ رشته ی فناوری اطلاعات برایم سوالی پیش آمده است که امید وارم منجر به اصلاحیه از سمت شما شود.امسال گرایش های ارشد فناوری اطلاعات در دو گرایش تخصصی سیستم های تکنولوژی اطلاعات و گرایش
سامانه های شبکه ای دانشگاه تربیت مدرس تهران به دلایل نا معلوم از دفترچه انتخاب رشته ۹۴ در رشته ی فناوری اطلاعات حذف شده اند و جزیی از گرایش های نرم افزار گروه مهندسی کامپوتر شده اند.عاجزانه درخواست رسیدگی دارم که این دو گرایش را با کد های رشته ی ۲۱۴۰۵ و ۲۱۴۰۶ از گروه مهندسی کامپیوتر حذف کرده و به گروه مهندسی فناوری اطلاعات برگردانید .امیدوارم کمک شایانی در راه اصلاحیه ی این دو رشته در دفترچه انتخاب رشته ۹۴ به ما داوطلبین داشته باشید. با تشکر
کجا؟
بیا اینجا توضیح دادم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با سلام و خسته نباشید.در خصوص دفترچه ی انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۴ رشته ی فناوری اطلاعات برایم سوالی پیش آمده است که امید وارم منجر به اصلاحیه از سمت شما شود.امسال گرایش های ارشد فناوری اطلاعات در دو گرایش تخصصی سیستم های تکنولوژی اطلاعات و گرایش
سامانه های شبکه ای دانشگاه تربیت مدرس تهران به دلایل نا معلوم از دفترچه انتخاب رشته ۹۴ در رشته ی فناوری اطلاعات حذف شده اند و جزیی از گرایش های نرم افزار گروه مهندسی کامپوتر شده اند.عاجزانه درخواست رسیدگی دارم که این دو گرایش را با کد های رشته ی ۲۱۴۰۵ و ۲۱۴۰۶ از گروه مهندسی کامپیوتر حذف کرده و به گروه مهندسی فناوری اطلاعات برگردانید .امیدوارم کمک شایانی در راه اصلاحیه ی این دو رشته در دفترچه انتخاب رشته ۹۴ به ما داوطلبین داشته باشید. با تشکر
کجا؟

کجا بزنیم این متنو؟
(26 اردیبهشت 1394 12:40 ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]

کجا؟

کجا بزنیم این متنو؟

از اینجا:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از قسمت ورود به سامانه پاسخ گویی لطفا لطفا لطفا

کجا؟

از اینجا:
از قسمت ورود به سامانه پاسخ گویی لطفا لطفا لطفا
done!
اما اعتراض حضوری فقط جواب میده
(26 اردیبهشت 1394 01:43 ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]done!
اما اعتراض حضوری فقط جواب میده

اگه میتونین برنامه ریزی کنید واسه حضوری من میام
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع