تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 110 تجارت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
زبان 5
مشترک 22
مدیریت 65
تخصصی 75
(27 اردیبهشت 1394 11:37 ق.ظ)غضنفری نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۵
مشترک ۲۲
مدیریت ۶۵
تخصصی ۷۵

کارنامتونم میزاشتید ! 75 تخصصی عالیه ! کاش مشترک بیشتر میزدید !
با تبریک بخاطر رتبه ای که کسب کردید. لطفا بیشتر در رابطه با تحصیل و مطالعه تان صحبت کنید . احتمال میدم خواجه نصیر رو بیارید البته اگه طرفیت ها کم نشه
تخصصی را قوف العاده زدید
تبریک می گم. چطوری به این درصد رسیدید؟
(27 اردیبهشت 1394 02:23 ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط: [ -> ]
مشترک ۲۲
مدیریت ۶۵
تخصصی ۷۵

کارنامتونم میزاشتید ! ۷۵ تخصصی عالیه ! کاش مشترک بیشتر میزدید !
ممنون بابت همدردیتون. کارناممو گذاشتم. نو مشترکا گسسته و شبکه رو سفید گذاشتم.
کتاب مدیریت رابینزو هم 5 فصل آخرشو نخوندم چون سالای گدشته زیاد ازشون سوال نیاورده بودن.میشد مدیریتو بالای 90 بزنیم.

(27 اردیبهشت 1394 02:37 ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]تخصصی را قوف العاده زدید

ممنون.
تخصصی:
پایگاه کیوان پور -انتشارات پارسه رو بخونید. نسبت به پایگاه مقسمی خیلی بهترو راحت ترو کاملتره.
هوش مصنوعی ارسطو خلیلی فر- راهیان ارشد
سیستم عاملم دکتر حقبقت رو خوندم که مال پارسه هست(فصل همزمانی رو نخوندم، سخت بود).
اما دروس مشترک:
من شبکه و گسسته رو نخوندم. شبکه رو باید میخوندم. تو حتما بخونش. اما گسسته ررو اگه وقت اضافی آوردی بخون.
ساختمان داده و طراحی الگوریتم مقسمی رو خوندم و بعد کنکور متوجه شدم که باید کتاب داده ساختارهای دکتر قدسی رو باید میخوندم.
مدیریت هم 5 فصل از کتاب رابینزو نخوندم که باید میخوندم.

(27 اردیبهشت 1394 02:26 ب.ظ)Codd نوشته شده توسط: [ -> ]با تبریک بخاطر رتبه ای که کسب کردید. لطفا بیشتر در رابطه با تحصیل و مطالعه تان صحبت کنید . احتمال میدم خواجه نصیر رو بیارید البته اگه طرفیت ها کم نشه
ممنون.
سهمیه شاگرد اولی هم دارم. هر چند امسال تو دفترچه دیدم کمش کردن.
واسه بقیه دوستان یکم توضیحات نوشتم.
ان الله که شما هم موفق باشید.
(27 اردیبهشت 1394 04:37 ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط: [ -> ]
مشترک ۲۲
مدیریت ۶۵
تخصصی ۷۵

کتاب مدیریت رابینزو هم ۵ فصل آخرشو نخوندم چون سالای گدشته زیاد ازشون سوال نیاورده بودن.میشد مدیریتو بالای ۹۰ بزنیم.

(27 اردیبهشت 1394 02:37 ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]تخصصی را قوف العاده زدید

ممنون.
تخصصی:
پایگاه کیوان پور -انتشارات پارسه رو بخونید. نسبت به پایگاه مقسمی خیلی بهترو راحت ترو کاملتره.
سیستم عاملم دکتر حقبقت رو خوندم که مال پارسه هست(فصل همزمانی رو نخوندم، سخت بود).
اما دروس مشترک:
من شبکه و گسسته رو نخوندم. شبکه رو باید میخوندم. تو حتما بخونش. اما گسسته ررو اگه وقت اضافی آوردی بخون.
ساختمان داده و طراحی الگوریتم مقسمی رو خوندم و بعد کنکور متوجه شدم که باید کتاب داده ساختارهای دکتر قدسی رو باید میخوندم.
مدیریت هم ۵ فصل از کتاب رابینزو نخوندم که باید میخوندم.

(27 اردیبهشت 1394 02:26 ب.ظ)Codd نوشته شده توسط: [ -> ]با تبریک بخاطر رتبه ای که کسب کردید. لطفا بیشتر در رابطه با تحصیل و مطالعه تان صحبت کنید . احتمال میدم خواجه نصیر رو بیارید البته اگه طرفیت ها کم نشه
ممنون.

منم تخصصیا دقیقا کتابای شمارو خوندم ! کیوان-حقیقت-خلیلیفر ولی شما ترکوندی تخصصیوBlushSmile ! چیز دیگه ای نخوندید؟
(27 اردیبهشت 1394 06:37 ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 اردیبهشت 1394 04:37 ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط: [ -> ]
مشترک ۲۲
مدیریت ۶۵
تخصصی ۷۵

کتاب مدیریت رابینزو هم ۵ فصل آخرشو نخوندم چون سالای گدشته زیاد ازشون سوال نیاورده بودن.میشد مدیریتو بالای ۹۰ بزنیم.

ممنون.
تخصصی:
اما دروس مشترک:
مدیریت هم ۵ فصل از کتاب رابینزو نخوندم که باید میخوندم.

ممنون.

منم تخصصیا دقیقا کتابای شمارو خوندم ! کیوان-حقیقت-خلیلیفر ولی شما ترکوندی تخصصیوBlushSmile ! چیز دیگه ای نخوندید؟
خب شمام تخصصیو خوب زدید.
من همه سوالای که بین دو گزینه شک داشتم رو زدم و درست از آب دراومدن.
لینک مرجع