تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: از کارشناس حسابداری به ارشد هوش مصنوعی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من همین الان با انجمن آشنا شدم و امیدوارم کمکم کنید
من لیسانس حسابداری دارم
و همین طوری ارشد کامپیوتر شرکت کردم و توش هوش مصنوعی مجاز شدم البته غیر روزانه 11000
همه 46 تا جایی که میتونستم بزنم رو زدم

به نظرتون امکانش هست قبول بشم؟
اگه قبول بشم چه پیشنیاز هایی بهم میخوره یا چه درسی هایی رو باید الان بخونم اون موقع کم نیارم؟
لطفا راهنمایی کنید
سلام . خوش اومدید.

دوست عزیز پذیرش رشته های مجموعه کامپیوتر و آی تی خیلی پایینه و بنظرم شانس قبولیتوون خیلی کمه.بستگی داره کجاها رو زده باشید.

اگه قبول بشید به احتمال زیاد یه ترم کامل پیش نیاز خواهید داشت . اونم بستگی به دانشگاه مقطع ارشدتوون داره.

موفق باشید.
تشکر از شما
والا کلا غیر روزانه 46 تا محل داشت منم هر 46 تاش رو زدم

فکر نمیکنم تمام کسانی که ارشد شرکت کردند و رتبه شون از من بهتر بوده بخوان اصلا انتخاب کنن وگرنه منو رو مجاز به انتخاب رشته نمیکردن و همون 400 500 نفر اول رو مجاز میکردن درست میگم دیگه ها ؟؟

و یه سوال دیگه منظورتون از یه ترم کامل، درس های تخصصی دوره کارشناسی کامیپوتره که باید تو ارشد بخونم درسته؟

حالا این سئوال برام پیش میاد اگه من مجازی قبول بشم (ظرفیت مجازی ها زیاده) میان اون درس ها رو برام بصورت مجازی تدریس میکنن؟؟؟
به قول این جک ها :::: اصن یع وضیه :::: خودمم گیج شدم به هر کی میگم میگه سخت ترین رشته و گرایش رو انتخاب کردی اما من واقعا یه سری کارها تو ذهنمه که فقط با این رشته به نظرم میشه انجامش داد به همین خاطر شرکت کردم
راستی یه جایی رو بهم معرفی میکنید که بتونم در مورد دروس این رشته و پیش نیازها اطلاعات کسب کنم
بازم تشکر میکنم
(04 خرداد 1394 03:57 ب.ظ)koper نوشته شده توسط: [ -> ]فکر نمیکنم تمام کسانی که ارشد شرکت کردند و رتبه شون از من بهتر بوده بخوان اصلا انتخاب کنن وگرنه منو رو مجاز به انتخاب رشته نمیکردن و همون ۴۰۰ ۵۰۰ نفر اول رو مجاز میکردن درست میگم دیگه ها ؟؟

درسته . مینویسند که مجاز هستید ولی مگه کلا ظرفیت هوش در تمامی دوره های یکسال چقدره؟ در بهترین حالت فرض کنیم 1000 نفر. وفرض کنیم بهترین وضعیت همپوشانی اتفاق بیفته و در این صورت اگه رتبه تون تا 4000 باشه شانس قبولی دارید.

باور کنید قبولی شما آرزوی قلبی ماست.فقط خواستم روراست باشم باهاتون.

(04 خرداد 1394 03:57 ب.ظ)koper نوشته شده توسط: [ -> ]و یه سوال دیگه منظورتون از یه ترم کامل، درس های تخصصی دوره کارشناسی کامیپوتره که باید تو ارشد بخونم درسته؟

حالا این سئوال برام پیش میاد اگه من مجازی قبول بشم (ظرفیت مجازی ها زیاده) میان اون درس ها رو برام بصورت مجازی تدریس میکنن؟؟؟

برای دوره های مجازی خبر ندارم ولی اگه روزانه یا شبانه قبول بشید گروهتوون شما رو ملزم به پاس کردن اون درسا میکنه. چون رشته توون غیرمرتبط بوده.

موفق باشید.
قبولی های پارسال رو بررسی کنید...لینکش داخل سایت هست...
کجا قبول شدیدHuh
حالا چرا حسابداری رو ول کردین میخواین برین هوش؟؟؟؟
میشه دلیلتون از انتخاب هوشو بگین؟؟
لینک مرجع