تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال داشتم در مورد ثبت نام دانشگاه در مقطع ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام ببخشید میخاستم بدونم برای افرادی مثل من که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارن اگر هنگام ثبت نام دانشگاه تو مقطع ارشد اصل مدرک کارشناسی رو داشته باشم ولی اصل مدرک کاردانی نداشته باشم ثبت نام میشم ؟؟

و یه سوال دیگه هم داشتم که اگه بخام اصل مدرک کاردانیمو بگیرم بهم میدن ؟ اگر میدن از دانشگاه مقطع کاردانی باید بگیرم یا اصل مدرک ارسال میشه به دانشگاه مقطع کارشناسی و اونجا باید بگیرم ؟ مشکل خدمت ندارم کارت پایان خدمت گرفتم و هر دو مقطع در دانشکاه ازاد بودم

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام ببین من پیوسته بودم و حدود دو ماه بعد فارغ التحصیلی دانشگاه بهم پیامک داد بیا مدرکت را بگیر و من رفتم اوناه مدرک لیسانس + پیش دانشگاهی و دبیرستان(متوسطه) همه را دادن به خودم ولی پرونده را ندادن بطبع باید دانشگاه شما هم همین مقطع آخری کارشناسی همه ی مدارک باید پیش همین باشه
دانشگاه به امثال شما چون پسر هستید فقط یک گواهی تأیید معدل میده که با همون ثبت نام می‌شن (اگه پایان خدمت یا معافیت داشته باشید گواهی موقت پایان تحصیلات میدن). بعید می‌دونم برای معدل کاردانی چیزی ازتون بخوان.

بقیه‌ی مدارک احتمالاً با مکاتبات دو دانشگاه بد و بدل میشه.
لینک مرجع